Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Romokban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Romokban az életem! :/

Figyelt kérdés

Nagyon szarul érzem magam...összegezve ennyi:

oviban azt hittem h minden az enyém, minden jó...aztán jött a hidegzuhany a suliban már kemény rangsor van, és nem épp a tetején állok....közbe a szüleim elváltak, apukám meghalt, amit máig sem dolgoztam fel normálisan(ez még 6-ban történt), utána a nagypapám, a tengerimalacom, a kutyánk(aki idősebb volt mint én most)...oviban volt először, és utoljára pasim....egész alsós éveimbe róluk álmodoztam...

5.-ben elkezdett tetszeni egy srác, de 6.-7. nyarán lemondtam róla...

7.-ben megtetszett egy másik srác, akit sajnos megszerettem...amikor rám mosolygott, rámnézett akk azt hittem h van esélyem, de lassan rájöttem h nincs! :/ életemben először mertem kezdeményezni...ráírtam...persze semmi egyértelműt nem írtam, csak 1-2 szakállas dolgot...na...

szal még tavaly, bejelöltem fb-n(egy közösségi oldalon) és ma kitörölt az ismerősei közül...(nem csak engem, inkább úgy mondanám h szelektált h ki fontos, ki nem) lesz egy program 24-én és én el akartam menni...így nem megyek...


teljesen összetörtem...épp meg akartam nézni a képeit, h lássam h milyen cuki..erre ez történt...nagyon szeretem...de összetörte a szívem, és ezért most utálom is...(és tuti h leesett neki h tetszik...egy csomószor ránéztem)


Hogy felejtsem el? Hogy szerezzek vkit aki tényleg szeret, és én is szeretem? Hol?(mert a suliban ez kizártnak bizonyult:/)


14/L


2011. jún. 18. 22:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hát majd itt!


Ajánlatok tömkelegét fogod kapni! XDDD

2011. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Tessék, hogy jobb kedved legyen! [link]
2011. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Vegyél fekete ruhát, fesd be a hajad feketére (esetleg fekete-rózsaszín kombináció) Fésüld a szemedbe és mindent sz*rj le magasról és mindenben a halált lásd. Annyi EMO-s homci fiúcska fog seggbekukizni hogy még megunod :D
2011. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Kitörölt fészbúkon az ismerősei közül. Ezért jött rád a világfájdalom? Elég szomorú, ha neked annyi elég, hogy a képeit nézegeted, hogy milyen cuki.
2011. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

irj privátot msn címel:D:D

15/F

2011. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva, szerintem merj kezdeményezni és öltözz úgy ahogy a többiek. (Mostanában az a menő hogy másokat lekopizunk...). Esetleg beszélj a szüleiddel és a "Helyi Menő Csávók (HMCS)"-kal merj beszélgetést kezdeményezni. Egyszóval vedd lazára. Ami a családi hátteret illeti, ha ez segít akkor őszinte sajnálatom (Hasonlít rám egy kicsit :S)
2011. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

22:42---->"irj privátot msn címel:D:D

15/F"



Szerintem neked még kulcsot is másoltat XDDDD

2011. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
49%
Látszik hogy 14 éves vagy .
2011. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat, 14 évesen előtted a világ még. semmi sincs veszve. ha ennyi baj ért 14 évesen, az egyfelől persze, tragikus, de másfelől fogd úgy fel, hogy megerősödsz, megedződsz és sokkal bölcsebbé tesz a korosztályodnál. amit a nálad kicsit érettebb fiúk nagyon is értékelni fognak.
2011. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:42


Te nagyon beteg vagy nem azért tört össze nem olvastad ?


közbe a szüleim elváltak, apukám meghalt, amit máig sem dolgoztam fel normálisan(ez még 6-ban történt), utána a nagypapám, a tengerimalacom, a kutyánk(aki idősebb volt mint én most)


Gondolkoztál már bmeg Kérdező ne figyel a h*lyéékre

2011. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!