Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibéküljek vele vagy ne? Kire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibéküljek vele vagy ne? Kire hallgassak, a szüleimre vagy a szívemre? Komoly válaszokat válok, idióták kíméljenek!

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a helyzetem, de próbálom leírni. Négy éve van barátom és jól megértjük magunkat csak egy dolog állt mindig s közénk: ha problémája van, sajnos az ital után nyúl, és ebből akadt sok veszekedésünk és problémánk.( Az anyja is alkesz, ez volt előtte a példa és próbál változtatni ezen de nehezen megy). Ha iszik, sokszor durva és kötekedő de amúgy rendes, dolgos, okos srác aki a tenyerén hord. A munkahelyéről kirúgták, rengeteg adósságot halmozott fel, többet én fizetek mert az én nevemen van.

Elhagytam másfél éve, mert egyre jobban maga alatt volt, nem bírtam tovább. Ráadásul csinált egy súlyos balesetet, ahol több ember is megsérült, és mivel nem először kaptál el ittasan, lecsukták. Fél évet kapott, mert még a tárgyalásokra se ment el.

Amolyan Barta Zsolt ő...

Tartjuk a kapcsolatot, levelezünk, hív telefonon, hazajöhet havonta, ekkor együtt vagyunk, olyan mint régen. Mindent megbánt, változni akar, sajnálja hogy így alakult és vissza akar kapni. A szüleim hallani se akarnak arról hogy kibéküljek vele, tiltanak tőle, de én nem tudom nem szeretni. Vele a legjobb a szex, ennyi év után is úgy érzem szerelmes vagyok, csak őrá vágyok, még ezek után is.

Szerintetek hülye vagyok?

Mit tegyek, én már nem tudom.

Felejtsem el és utáljam amit tett velem vagy bocsássak meg neki és kezdjük újra?

Hallgassak a szüleimre és ne foglalkozzak vele?

27L


2011. jún. 28. 21:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem: Nem vagyok férfigyűlölő, de már az eddigi tapasztalataim szerint ( a mostanit kiveszem, ezen kívül 5 kapcsolatom volt ) a mai pasik a tizen-huszonéves olcsó üresfejű tiniket preferálják, akik elsőre szétteszik és úgy etetik ahogy nem szégyellik! Az ismerőseim közül 32 éves pasinak 20éves nője van, 28 évesnek 14 éves...Hagyjuk már!!!
2011. jún. 29. 13:15
 12/21 anonim ***** válasza:

ma 13:15


... :D:D:D:D


Mondjuk én ezt a jövőre vonatkozólag mondtam, de segáz. :)

2011. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyébként a nővérem (aki ma 32) 18 volt, amikor megismerte a férjét, aki akkor volt 30. Azóta is együtt vannak, összeházasodtak, és van egy gyönyörű kisfiuk. Szóval a korkülönbségre azért talán nem kéne megjegyzést tenni. Vagy savanyú a szőlő? Lehet találni normális férfit, csak meg kell válogatni. Ha neked ez nem megy ne minden férfit hibáztass, hanem gondolt át mit csinálsz rosszul...
2011. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem savanyú, csak nem gerjedek olyan pasikra akik az apám lehetnének! Nekem ezekkel a csajokkal ellentétben nincs apakomplexusom!

Igen, lehet válogatni a maradék közt, akinek még nincs a kezén gyűrű és nem toszogál gyereket!

Dehát ma a családromboló éljamának nőknek áll a világ, ez a divat!

De én inkább maradok ódivatú, az úgyse snassz!

2011. júl. 1. 22:10
 15/21 anonim ***** válasza:
Azért elgondolkodtató, hogy a -szerinted- nagy korkülönbség miatt szólsz meg valakit, ami mellesleg nem is feltétlenül jelent "élj a mának" felfogást, miközben a párocskád börtönben csücsül, mert nem bírta megállni, hogy piáljon, amikor autóba ül, sérülést okozott pár embernek, és még a felelősséget sem akarta felvállalni utána... Hát inkább legyen 20 évvel idősebb párom, mint ilyen, de hát ugye kinek mi. :'D Sok bablevest fogsz még főzni, de azért kellemes "életet" vele...
2011. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem kellene neked meg lenézni valakit azért mert egyszer elkövetett olyan dolgot amit már azóta megbánt ezerszer és nap mint nap bűnhődik érte!

Miss erkölcs, kiváncsi lennék én azért az apakomplexusos emberek belső életére, igazi, rejtett énjükre,életükre, nem csak arra, amit a külvilágnak mutatnak!

Sokszor a kivikszolt alma belülről férgesebb mint a már romlásnak indult!!!!

2011. júl. 2. 14:36
 17/21 anonim ***** válasza:
Látom nagyon fáj...
2011. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Látom nem olvastad végig se a kérdésem, se az utolsó mondatom!

Idióták kíméljenek!!!!!

2011. júl. 2. 21:48
 19/21 anonim ***** válasza:
Hehe. Vajon honnan tudtam, hogy ezzel fogsz jönni? :D Elhiszem, hogy nem tetszik az igazság, de azért azt jó ha tudod, hogy "apakomplexussal" még mindég lehet nagyon boldog az ember, csak találni kell olyan férfit, akit nem zavar a nagyobb korkülönbség, és elég sok ilyen van. Viszont egy olyan ember mellett, mint a te párod soha a büdös életben nem leszel boldog...Mérlegelj, és ne csak azt nézd, hogy nem sokkal idősebb és jó az ágyban, hanem gondold végig, hogy mennyi hülyeséget fog még csinálni, aminek te iszod majd meg a levét. Bár ha ezt most nem látod át "tanácsok" nélkül, nem sokat lehet neked segíteni. Sajnos ez az igazság, a te párod ezerszer rosszabb, mint azok, akik fiatal lánnyal vannak együtt. Gondold kicsit át, hogy az zavar, hogy nagy köztük a korkülönbség, vagy az, hogy a lány nem fizeti a hapsi adósságát, és nem arra vár, mikor jön ki a börtönből.. aztán meg arra, hogy mikor kell visszamennie. Nyugodtan háborodj fel ezen, és nyugodtan mondd rám, hogy idióta vagyok, attól ez még igaz marad. És ha hiszed ha nem, abszolút nem rosszindulatból mondom.
2011. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Hát, igen, ez a baj, hogy a mai "férfiak" a tizen-huszonéves kislányokra buknak! Én nem nevezném férfinak az ilyet!Ezek betegek...

Azt hiszik azzal vagányak ha egy fiatal lány mellett feszíthetnek, palástolva a már lanyhadó férfiasságukat... :)

Nade egy tininek minden új, tapasztalatok híján Istenként kezelik őket, most akkor ki csap be kit?

Jaj elnézést, ezek a példák!

Mint már elmondtam, a párom rendes, dolgos ember, csak egy hibája van: a családi háttere miatt ilyen, és nem kellene egy ballövése miatt lenézni és örökre megbélyegezni!

Számomra a tinikkel ágybabújó apukák gusztustalanabbak!

Nem ismered, nem te voltál vele, te csak ítélkezel felette...

Én vagyok az idióta hogy ilyen "emberek" megértését és "tanácsát" várom!

2011. júl. 4. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!