Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibéküljek vele vagy ne? Kire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibéküljek vele vagy ne? Kire hallgassak, a szüleimre vagy a szívemre? Komoly válaszokat válok, idióták kíméljenek!

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a helyzetem, de próbálom leírni. Négy éve van barátom és jól megértjük magunkat csak egy dolog állt mindig s közénk: ha problémája van, sajnos az ital után nyúl, és ebből akadt sok veszekedésünk és problémánk.( Az anyja is alkesz, ez volt előtte a példa és próbál változtatni ezen de nehezen megy). Ha iszik, sokszor durva és kötekedő de amúgy rendes, dolgos, okos srác aki a tenyerén hord. A munkahelyéről kirúgták, rengeteg adósságot halmozott fel, többet én fizetek mert az én nevemen van.

Elhagytam másfél éve, mert egyre jobban maga alatt volt, nem bírtam tovább. Ráadásul csinált egy súlyos balesetet, ahol több ember is megsérült, és mivel nem először kaptál el ittasan, lecsukták. Fél évet kapott, mert még a tárgyalásokra se ment el.

Amolyan Barta Zsolt ő...

Tartjuk a kapcsolatot, levelezünk, hív telefonon, hazajöhet havonta, ekkor együtt vagyunk, olyan mint régen. Mindent megbánt, változni akar, sajnálja hogy így alakult és vissza akar kapni. A szüleim hallani se akarnak arról hogy kibéküljek vele, tiltanak tőle, de én nem tudom nem szeretni. Vele a legjobb a szex, ennyi év után is úgy érzem szerelmes vagyok, csak őrá vágyok, még ezek után is.

Szerintetek hülye vagyok?

Mit tegyek, én már nem tudom.

Felejtsem el és utáljam amit tett velem vagy bocsássak meg neki és kezdjük újra?

Hallgassak a szüleimre és ne foglalkozzak vele?

27L


2011. jún. 28. 21:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Olyan nőt még nem láttam, aki egy alkesz mellett lenne boldog, de végülis nekem mindegy... és igenis elítélem az ilyet, mert anyukámat is egy alkoholista verte össze, a szomszédasszonyt is alkesz férjecskéje verte össze és tette tönkre, meg még sorolhatnám, de védd meg nyugodtan... Mindenesetre kutyát ne vegyél, elég egy állat a családba, hidd el nekem. ;)
2011. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!