Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasitlan, szerelmes lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasitlan, szerelmes lányok! Nem csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból feltettem a kérdést. A fiú, akiben sok ideje rettentessen szerelmes vagyok... nos, minden egyes lány barátnőjére sajnos akaratom ellenére is hatalmas féltékenységét érzek, de! Ha elkezdek agyalni azon, hogy vajon mi lenne akkor, ha a srác mondjuk meleg lenne, és összejönne egy fiúval, sosem fog el semmi negatív, sőt! Pont ellenkezőleg, ha ugyanezen gondolkodok, csak lány verzióban. Miért van ez? Ti is így vagytok vele?
2011. jún. 28. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Hülye vagy.
2011. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. jún. 28. 21:40
 3/17 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez mindent elárul! Figyeld a szöveget! :)

http://www.youtube.com/watch?v=6RxugDLwnjs&feature=fvwrel

2011. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mert ez a legnagyobb problémád,hogy ezen agyalj.

Szánalmas is vagy!

2011. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2011. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hetvennégy százalékos! Te csak ne tudd, hogy mi máson szoktam még ezen kívül. :) Tudom én, hogy megfejthetetlen nőszemély vagyok, na meg reménytelenül is szerelmes, na de ez van.
2011. jún. 28. 21:48
 7/17 anonim ***** válasza:
te tényleg hülye vagy...lány vagy és meleg fiuval akarsz járni vagy most mivan XD?
2011. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok meleg fiúval járni, valószínűleg félreértetted. Az a fiú alapból nem akar velem járni. :D Azt mondom, hogy jobb az a tudat, hogyha az a srác egy fiúval jönne össze, minthogy egy lánnyal. És ezt magam sem értem, hogy miért gondolom így.
2011. jún. 28. 21:52
 9/17 anonim ***** válasza:

Én értem és már meg is mondtam a véleményem:D

Amúgy meg rohadt nagy egód van és játszod a titokzatos megfejthetetlen ribancot...és mielőtt még rám másznál elárúlom,hogy lány vagyok.

2011. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
tudom miről beszélsz, nem csak te vagy így ezzel :)
2011. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!