Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Láttátok már a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Láttátok már a párotokat sírni? / Fiúk! Sírtatok már a barátnőtök előtt?

Figyelt kérdés

Miért sírt? Előttetek sírt, vagy csak véletlen megláttátok? Mit éreztetek utána? / Miért sírtatok? Előtte sírtatok, vagy csak véletlen meglátott benneteket? Mit éreztetek?


Kort, nemet is légyszi! :)


2011. jún. 29. 11:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én láttam már sírni, ráadásul miattam sírt mert megbántottam és csalódott bennem (igazság szerint semmi durva dolog de akkor abban a pillanatban annak tűnt), de csak azt láttam mikor elkezdett sírni aztán elment előlem és csak akkor jött vissza mikor már nem sírt és nagyon de nagyon bűntudatom vt.

15/L

2011. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beszélgettünk az első szeretkezésünkről (mindketten szüzek voltunk) és akkor mondott valami bántót, nem emlékszem már pontosan hogy fejezte ki magát, de az volt a lényege, hogy jobbra számított. Akkor látta hogy megbántott és elkezdett könnyezni mikor bizonygatta hogy nem úgy gondolta. Mindketten 18ak vagyunk
2011. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11:51

kicsit irigyellek, hogy ekkora táv ellenére is tart a dolog.


szoktam. próbálom néha magamba fojtani, de nem sűrűn sikerült. okot adtak rá rendesen. "szerettek".


vén trotty/F

2011. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

szia, :)

Igen láttam, mikor nagyön csúnyán összevesztünk és szakítani akartam, és sírt :(, de nekem ettől nem lett " kevesebb" a szememben, sőőt, irtó aranyosnak találtam, puszilgattam szeretgettem és minden rendben volt:) 17 /L


engem is látott sírni, eléggé érzékeny vagyok, szóval nekem elég ha felemeli a hangját, de mindig megvigasztal(t)

2015. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!