Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavar, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar, ha a párod elolvassa a levelezéseid, nézeget a telefonodban?

Figyelt kérdés
Minket egyáltalán nem zavar, a levelezéseink is egy fiókba vannak irányítva. Mindent megosztunk egymással, nincs mit titkolnunk. Egymás telefonját is minden gond nélkül megnézzük. Nem mintha nem bíznánk a másikban, de nem csinálunk problémát, ha épp a másik fél olvassa el az épp beérkező sms-t :)
2011. jún. 29. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem kiváltképp zavar, noha nincs semmi "rejtegetni valóm", meg megbízok benne, de semmi köze az én üzeneteimhe senkinek, rajtam kívül..
2011. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nagyon. Ennyi privát szféra szerintem kell, legalábbis nekem kell. Nem azért, mert bármi rosszat csinálok, csak ez legyen az én dolgom. :)

Én sem nézegetem az övét, megbízom benne. Ha pedig olyasmit akarna csinálni a hátam mögött, aminek nem örülnék, lenne annyi esze, hogy nem hagy nyomot. :D

2011. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 szamóca.. ***** válasza:

ha valami célja van, akkor talán nem annyira.

ha csak kíváncsi és azért nézelődik, attól kiakadok. nem titkolok, nem csalok meg, semmi ilyesmi, de a bizalmatlanság és a féltékenykedés kiakaszt.

azért azt nem bírnám ha mindent látna, már csak azért sem, érted, ha egy barátomnak segítek mondjuk ha problémája van, az nem tartozik a páromra. nem miattam nem, hanem a barátnőm magánügye ez, és velem osztotta meg nem vele. Nem, ne turkáljon az én cuccomban senki.

2011. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem nem különösebben foglalkoztat. Ha őt az megnyugtatja, tegye.
2011. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ennyire ellene vagytok.

Mennyi ideje vagytok együtt?

2011. jún. 29. 12:46
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, az én telómat senki se nézegesse! Főleg ne az emailjeim...
2011. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem örülnék neki. Nem csalom meg a barátomat, nem titkolózom előtte, és mindent meg szoktam osztani vele, de ha azt látnám, hogy az sms-eimet olvasgatja vagy a beérkező e-maileket böngészi, azt a bizalmatlanság jeleként fognám fel. Én megbízom benne, cserébe én is ugyanezt várom el.

Ha megkérne, hogy hadd nézze meg, nem mondanék neki nemet, de biztos felmerülne bennem, hogy miért van erre szüksége...

Viszont mivel soha nem adtam neki okot a féltékenykedésre, ezért soha nem is tett vagy kért ilyet.

És szerintem igaza van annak a válszolónak, aki előttem azt írta, ennyi privát szféra mindenkinek kell. Hadd legyen nekem is legalább ennyi szabadságom, hogy a leveleimet én csak én kapom. Ha akarom, úgyis megmutatom neki. Ha meg nem, az is legyen a szívem joga.


20/L

2011. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze a leveleimhez, sms-eimhez, stb Utálom ha a dolgaim között turkál valaki.
2011. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nincs titkolnivalónk egymás előtt, de az embernek azért van egy magánszférája, úgyhogy nem szoktuk egymás leveleit elolvasni, csak ha a másikunk megmutatja. Amúgy tudjuk egymás jelszavát mindenhova, szabad bejárásunk van egymás postafiókjába, mégsem tesszük kéretlenül.


Előfordulhat, hogy egy jó barát pont levélben önti ki a lelkét és olyanokat árul el magáról, amit csak nekünk szán, a párunk előtt már szégyellne, meg aztán a párunk sem szívesen olvasna róla. Az ehhez hasonló helyzetek elkerülése végett nem szoktuk egymás postáját olvasgatni, csak ha a másikunk megmutatja, vagy megkér, hogy olvassuk el, mert éppen nincs gépközelben. Ami elég sokszor meg is történik.

2011. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :)

Mi már a kapcsolatunk eleje óta így vagyunk és nagyon hozzászoktunk. Ha most változtatni kéne, mindketten úgy éreznénk, hogy kizárjuk az életünkből egymást. Én nem tudnám ilyen 'korlátok' között elképzelni a párkapcsolatomat. De persze ez csak az én nézőpontom. Mindenki úgy éli az életét, ahogy neki megfelel :)

2011. jún. 29. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!