Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy visszaszerezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy visszaszerezzem? Van esely meg ra?

Figyelt kérdés
Hat mar tobb mint egy honapja szakitot velem az exem de en meg mindig szerettem.azota nem is nagyon beszeltunk neha ram csorog.egyszeruen nemtudom elfelejteni segitsetek mit tegyek probalkozzak vagy hagyam inkabb??lany vagyok
2009. márc. 26. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam... Nagyon nehéz volt .. De elkellet felejtsem ..


Vélemény szerint, Te is próbáld elfelejteni:). Ha ténleg nem sikerül, akkor beszéljétek meg.De ne siessd el a beszélgetést sem.



Sok sikert! :)

2009. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" Mi lett volna, ha... ? " kérdést lődd ki, szóval próbálkozz... de 1x!!! Többször ne.. az már megalászkodás :/


sok sikert :)

2009. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ő szakított veled, annak nyílván volt oka... lehethogy már nem szeret?! Ha ez így van, akkor meg nem kell erőltetni, mert annak semmi értelme.

Szerintem ne erőlködj. Ha dobott, akkor itt már vége. Ha újra úgy fogja érezni, hogy szerelmes beléd, azt biztos tudtodra fogja hozni.

Szóval SZERINTEM hagyd... Ha el akarok felejteni, akkor ne nagyon találkozgass vele, egy ideig semmiképp se tartsd vele a kapcsolatot... ha megoldható.

Ha más pasik után nézel, és esetleg találsz ki, akkor könnyebb lesz elfelejteni.:)

Hogy adjak egy kis reményt... Nekem sikerült kiszeretnem egy pasiból, akibe 2-3éven át halálosan bele voltam zúgva.:) Persze most is eszembejut, ha látom, hogy azért jó lett volna... de ha most megkérdezné, hogy járnék-e vele, azt mondanám, hogy nem...

A lényeg, hogy hidd el, hogy nincs esélyed, mert amíg reménykedsz, addig nem fogod tudni elfelejteni.:S

Ha meg úgy érzed, hogy van esélyed, akkor küzdj... a Te dolgod, úgyis Te döntöd el.;) De megéri?

2009. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!