Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes szeretnék lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes szeretnék lenni, de félek korai még.14/L szerintetek?

Figyelt kérdés
Attól tartok,hogyha elkezdenék jàrni valakivel lenéznének az emberek vagy szánalmasnak tartanának...pedig lenne jelentkező...
2011. jún. 29. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Velem megpróbálhatnád, 15/f
2011. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Jaj te kis buta:) Ne foglalkozzál már a hülye emberekkel;)

De figyelj az ember nem akkor lesz szerelmes, amikor akar...

Természetes, hogy ennyi idősen érdekelnek a fiúk, csak nem kell elsietni, főleg nem a sexet, az még rá ér... Majd ha érettek lesztek rá és tudtok mindent egymásról és a védekezésről..

Cselekedj a szíved szerint, de ne rohanj bele baromságokba!!!

2011. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogy szánalmas.van aki 12 éves korában elkezdi nyugi csak nyugottan
2011. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem korai csak vigyázz..próbálj kordbeliekkel, és ne add magad könnyen :) (ugyértem ne feküdjetek le pár hónapon belül semmiképp-ha ezért otthagy ugyse szeretett)
2011. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lotyó vagy és hülye mint a segg, akkor néznek le téged.
2011. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan járj azzal aki tetszik. De ez csak ennyiről szóljon. A többire ráérsz még ...
2011. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

18(F) éves vagyok, de még nem volt barátnőm, soha sem szeretnék párkapcsolatot.

Biológiai szempontból egészséges vagyok, nem tudom, hogy mi lehet ennek az oka, de a lényeg, hogy jól érzem magam így. :)

2011. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan járhatsz azzal akibe szerelmes lennél. Ne másokkal foglalkozz. Bár ha éppen olyan srácba lettél szerelmes akit mindenki rosszat mond róla akkor érdemes oda figyelni, mert nem véletlen mondhatják. Amúgy meg senki nem néz le téged emiatt, nyugi.
2011. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is 14 éves voltam mikor először szerelmes lettem és összejöttem a barátommal. Még most is együtt vagyunk pedig már több mint 3 éve történt :) szóval ha jön egy srác akibe beleszeretsz ne tartózkodj tőle csak azért mert fiatalnak érzed magad:)Énis annak tartottam magam de a barátom visszafordíthatatlanul magába habarított:)
2011. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én F17 vagyok most kezdtem bele a csajozásba, és fejlődök, most van jelentkező, juj annyira jó lenne már ha meglenne, külsőmön is változtattam, minden, 14 évesen már teljesen normális ha vkinek kapcsolata van, főleg ha lány! Senki se fog szánalmasnak tatani ANYÁD SE!!!!!!!!!!!!:D
2011. júl. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!