Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, lehet nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de úgy gondolom nem sok esélyem van nála. A város legerősebb gimnáziumában tanul, nagyon jók az eredményei, OKTV döntős volt magyarból, színházba, könyvtárba jár, rengeteget olvas, emellett nagyon szép, kedves, aranyos, de közben igazi pörgős, bulis csaj is, aki mindenkivel megtalálja a közös hangot. Szóval álmaim nője. :) Csak az a gond, hogy én szakiskolába járok, nem nagyon szeretek olvasni, nem vagyok olyan tájékozott, így attól félek nem igazán találnám meg vele a közös hangot.
2011. jún. 30. 01:23
1 2
 1/11 Dexy ***** válasza:

Ez nem lehet gond... szerintem.

A lényeg hogy el tudd magad fogadi. Ha kedves vagy, vidám, poénos, jó a megjelenésed és eszed/szíved helyén van, nem az iskolai tudásod fog "bekeverni"

2011. jún. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, elég érdekes csaj lehet..


nolife kocka, közben meg bulizni jár?hmm, már maga a csaj is paradoxon.:D


tuti van esélyed, de nem biztos szükséged van rá..

2011. jún. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 morcoska ***** válasza:
Figyelj! Én is sokat olvasok de egyáltalán nem mérce nállam hogy a partnerem olvas-e. Probálj hozzá közeledni. Ha nem szimpatizál veled akkor tuti nem fogsz vele öszejöni. De legaláb megpróbáltad!
2011. jún. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
attól h nem jársz gimibe és nem szeretsz olvasni, még lehetsz értelmes és rendes pasi :)
2011. jún. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hívd el színházba.. ha még unod is utána elviszed egy üdítőre és közben sokat beszélgettek.
2011. jún. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sztem nem biztos h unnád a szinházat..
2011. jún. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én unnám a színházat, pedig olvasok :)
2011. jún. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az nem gond, mert ez nem számít egy lánynak se. Az a lényeg, h külsőre bejössz-e neki.
2011. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó, igencsak rossz tapasztalataid lehetnek :S

Nekem számítana... Én is sokat olvasok, imádom a színházat, mozit. Az exem egyáltalán nem volt ilyen, és állandó probléma volt, hogy mi legyen a közös program. Ő csak akció meg autós filmeket nézett volna, engem viszont ezek halálra untatnak, pénzkidobásnak ítélem. Ő viszont nem hajlandó színházba jönni. A bulizás is mást-mást takar, ők a haverokkal inkább berúgnak egy kocsmában, míg én, ha bulizok, akkor táncolnék. Aztán pl nem fogta fel, hogy ha olvasok, akkor ne kezdjen el hozzám beszélni, mert zavar. Sok gond volt ebből.

Persze, ez nem jelenti azt, hogy nálatok is gondot okozna. Próbáld meg, mit veszíthetsz? :)

23L

2011. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha mindenkivel megtalálja akkor miért pont veled ne találná meg? :)egyébként szerintem nem a lexikális tudás a legfontosabb, hanem sokkal inkább a józan ész:D
2011. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!