Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félnem kellene, hogy elveszítem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnem kellene, hogy elveszítem?

Figyelt kérdés
Holnap utazok el nyaralni, és a barátommal nem fogunk találkozni 3hétig.. utána lesz 2napunk, aztán megint 15napig semmi.. szeretjük egymást, de félek, hogy kiszeret belőlem.. plusz, abban az utolsó 15napban, egy olyan táborba megy, ahol ott lesz a volt barátnője.(a 15napból, körülbelül 7napig) akivel miattam szakított. ők ilyen távkapcsolatban voltak.. de akkoris.. félek, de lehet, hogy ez alaptalan. Érdekelne a véleményetek, szerintetek lehetséges, hogy kiszeressen belőlem? Ő azt mondja, hogy ez lehetetlen. Ja és attól nem is félek, hogy megcsalna. ő nem olyan aki ilyet meg tud tenni. Csak attól, hogy elfelejti milyen velem.. 4és fél hónapja vagyunk együtt, és 17évesek vagyunk:)
2011. jún. 30. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
hát elég fiatal kapcsolat, de ha eléggé szeretitek egymást, akkor ez csak felerősíti a szerelmetek. Ha meg nem is volt akkora szerelem, akkor jobb hogy kiderült... Azt mondjuk kétlem, hogy az exétől félned kéne.. :P És ez az egész attól is függ, hogy mennyire érett. Ha ez egy igazi, kölcsönös szerelmen alapuló kapcsolat, akkor nem kell félni...
2011. jún. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos most nem tudlak megnyugtatni, de én 2 hónap után 1 hétre utaztam el, és mikor már visszajöttem új barátnője volt a pasinak. Egy szó mint 100 rájöttem, hogy a pasi egy szemétláda, de ha téged a barátod szeret, akkor biztos megvár
2011. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem túl jó jel ha ott lesz a volt csaj. de ha nem bír ki 3 hetet, akkor nem ért semmit a kapcsolatotok.


Hívd minden nap, beszéljetek hogy ne felejtse el a hangodat. Flörtölj vele, légy izgalmas.

2011. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, megjegyzéseket:) sajnos hívni nem fogom tudni, mert külföldről az elég drága.. csak sms, de az mindennap :)
2011. jún. 30. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!