Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit hülye kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hülye kérdés, de honnan számoljuk szerintetek hogy mennyi ideje vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
interneten ismerkedtünk meg, csak messze lakik most, nemsokára jön haza. 4 hónapja beszélünk, 3 hónap 2 napja mondta először hogy szeret és én is és azóta minden nap skype, msn ,telefon nagyon szeretjük egymást.akkortól számoljuk majd amikor először találkozunk? (tudom tudom nemlényeg, de h kapcsolatban azt már aznap kitettük amikor összejöttünk vagyis bevallottuk egymásnak hogy szeretjük egymást :))
2011. jún. 30. 14:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2023. jan. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!