Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szüneteltetés" alatt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szüneteltetés" alatt egy kapcsolat? Meddig tarthat ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bő egy hónapja megismerkedtem egy lánnyal, akinek már akkor is volt barátja, ezidő alatt egyre jobban összemelegedtünk, és egy csók is elcsattant. De ez a lány azt mondja nem tudja szereti-e még a barátját, és most "szünetelnek". Kérdésem, hogy szerintetek egy ilyen meddig tarthat? illetve mit is kellene most nekem csinálnom? én se keressem, amíg tart ez a dolog...?

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!

23/F


2009. márc. 27. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt neki kell eldöntenie. a kérdés h miert szünetelnek. a szünet tarthat hetekig, honapokig. sztem te keresheted, de ne másszál rá.
2009. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor vársz rá. Ha nem, akkor keresel mást.

És a harmadik variáció, hogy vársz rá, de közben keresel mást...

2009. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szüneteltetés?Ez olyan majdnem szakítunk,de mégsem,mert azt nehéz lenne kimondani.Ebből már nem sok jót jósolok.Ha meg már a megcsalásig jutott,akkor nem hiszem,h a pasival túl sokáig együtt lesz.
2009. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok.

Amúgy a szüneteltetés a szakítást jelenti...:D

Általában...

Szerintem derítsd ki, hogy melyikük akarta ezt a "szüneteltetés"-t... ha a csaj, akkor csak húzza az agyad.:)ha a pasija akarta, akkor meg lehethogy a csaj még szereti, de a pasi nem hiszem, hogy visszaveszi, ha már egyszer kidobta..

2009. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez részéről a vég csak te még nem hitted el.
2009. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!