Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neketek ciki lenne ha egy hazibuliban a párod többet iszik és "lerészegedik"?

Figyelt kérdés

A legészegedik azért idézőjel mert nem tudtam jobban megfogalmazni,szoval amikor többet iszik és jo kedve van de nem közönséges.

Házibuliban voltunk volt ott egy számomra ismeretlen házaspár,elkezdtünk lányok dumálgatni és ő megkérdezte tőlem hogy hogy engedhetem meg hogy a párom igyon.Meglepődtem a kérdésen és csak rávagtam hogy nem kért engedélyt.

Soha nem filoztam ezen hogy ez probléma lenne,jol érzi magát ennyi,egy évben 1-2* elengedi magát.


2011. júl. 1. 10:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Mostmár bánom hogy nem kérdeztem meg ő miért nem engedi,lehet hogy az ő párja nem tudja a mértéket vagy aggressziv vagy ilyenek.Sajnos van ilyen a rokonságban.


1 válaszadónak,én sem bánnám ha kicsit többször engedné el magát,olyankor más ember,az ismerősők nem győznek csodálkozni hogy van ilyen oldala is.

2011. júl. 1. 10:27
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérne engedélyt, és nagyjából nem is érdekelné, ha mondanám, hogy húzza be a féket. Ez az ő dolga, nem nekem ciki, hanem neki. Feltéve, ha túlmegy egy határon. Amikor vkinek csak jókedve van és "jófej" lesz a piától, azzal nincs gond sztem. Amikor már nem bír kulturáltan viselkedni, azt biztos szégyellném, és mindent megtennék, hogy hazarángassam. De még akkor sem nekem, hanem neki ciki.


Hála Istennek az én férjemmel nincs ilyen gond. Max. egy pohár bor, vagy 1 üveg sör az adagja.

2011. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Párom gyakran megkérdezi, hogy ihat-e még egy sört, de ez arra vonatkozik, hogy "maradhatunk-e még egy sör erejéig" (ha másnap korán kelek, vagy ilyesmi. (Hozzáteszem még sose mondtam nemet, mert ő hamarabb elálmosodik. :))


Nna egyszer nagyon meglepődtem... szokásosan megkérdezte, hogy ihat-e mégegyet, amit én nem hallottam, úgyhogy a haverja már hozta is a következőt... nna erre a haver baránője úgy leteremtette szegény pasit, hogy hogy merészel sört hozni, mikor én még nem adtam engedélyt...


Kicsit nagyot néztem... mintha nem is tudom a házunkat akarná eladni az engedélyem nélkül, vagy ilyesmi. :)

2011. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de ha ilyet mondana valaki, kivágnám mint macskát sz.ni. Ha csak egy pohár borról van szó, ha egy egész üvegről. Nagykorú vagyok már rég, eltudom dönteni mit akarok.
2011. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
16 éves házasok vagyunk, de még egy pohár sört sem láttam, hogy a férjem ivott volna.Soha egy korty sem csúszik le a torkán.Ez sem jó.
2011. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekünk együtt van jókedvünk. :D Egyszer fordult elő olyan, hogy nekem kellett összekaparni és hazavinni, 30. szülinapi partiról, meg egyszer fordítva is. Ráadásul amikor velem történt, akkor én még az egy órás utat is végigbömböltem az éjszaki buszon, jó hangosan, mert előtte halt meg az apukám. Szóval van egy-két ilyen alkalom, amkor befér a kínos részegség is, a kulturált jókedvűség meg amúgy is. :)
2011. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ki is röhögném a párom,ha azt elvárná,hogy engedélyt kérjek az iváshoz,vagy bármire.És forditva is,egy normális kapcsolatban nem alá-fölé rendelt viszony van,én a kutyámnak szoktam engedélyt adni,hogy egyen max..
2011. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ja és természetesen nem vagyunk alkoholisták,voltunk már berugva mindketten,kicsit is ,meg nagyon is,van ilyen:) Mondjuk a mi társaságunkban nem szentfazék senki,max kiröhögjük aki részeg.

Nagyfiuk-lányok vagyunk,nem kell engedélyt kérni egymástól

2011. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Sőt, benne is volnék egy közös görbe estébe néha-néha. De még ha egyszer-kétszer az évben csúnyán túllőne a célon sem hisztiznék miatta. Az nem tetszene csak, ha minden nap lerészegedne.
2011. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!