Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a lányok akik egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik egyszer megcsalják a párjukat, nagy részük ezt megteszi később is vagy tanul az első esetből? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mert most egy olyan lánnyal kezd alakulni kapcsolatom aki ezt már egyszer megtette, és félek hogy velem is megteszi...
2011. júl. 2. 17:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyszer csaltam már, de csak csók volt. Soha többet nem teszem. Hiába mondtam el a páromnak és bocsátott meg, olyan mértékű volt a lelkiismeret-furdalás, hogy soha még egyszer azt az érzést. :(
2011. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem pedig a vérig sértett ember ír ilyet,mint te. Igenis két ember hibája, mondom ezt úgy, hogy soha életemben nem voltam hűtlen. A válásoknál pedig ugyanez a helyzet.

A bűncselekményt és a megcsalást pedig nem lehet egy lapon említeni."


De igen is lehet, mert nagyon szemét dolog az áldozatot felelőssé tenni az ellene elkövetett bűnök miatt. Persze én vagyok a hülye visszamaradott idióta, aki szerint szemét aljas dolog a megcsalás és egyenesebb lenne az ember szemébe mondani a frankót, nem pedig félre kefélni. Azért engedd már meg, hogy ne érezzem magam felelősnek, ha a ribanc barátnőm másokkal fekszik le jó!

Persze lehet, hogy neked önértékelési bajaid vannak és párszor csaltak már meg és a végén még te kértél bocsánatot, hát én nem fogok.

2011. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!