Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány! Nálatok mindig próbál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány! Nálatok mindig próbál udvarolni egy fiú? (pl:. Online, msn-en, iwiw, facebook, iskola, bolt, pláza, utcán. Stb. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 12:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha egy helyes srác mondja, aki nekem is tetszik, akkkor persze élvezem. de ha egy olyan srác aki idegesítő kocka és még ronda is, és finoman már jeleztem neki 1000x hogy nem akarok tőle semmit, akkor nagyon idegesít.
2011. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
És 11 fiú írogat neked egyszerre? :O
2011. júl. 3. 12:48
 13/16 anonim ***** válasza:
megesik :)
2011. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gáz... Ha szép a lány, de diszkrét és nem rak ki olyan képeket, amin pózol vagy hasonló, akkor a normálisabb fiúk figyelmét kelti fel, akik nem írnak nekik folyton olyat,hogy "de jól nézel ki cica", "tali ba westibe" meg hasonló páwa dumák... Nem ismrelek, ezéért nem mondom, hogy te ilyen vagy de sajnos ha megnézed a fészbúkot, akkor a 3/4-e ilyen.... Ez egy ilyen elb.szott világ. :(
2013. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Egyébként fiú vagyok, és nem mondom,hogy egy ilyen pláza cicus képei nem jók meg sexy-k, de aztán rá kell jönnöm,hogy nekem nem az ilyen lányok kellenek!!

2013. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 GoforWand válasza:

online,face,iskola, és ezen kívül smsben is nah meg élőben ^^ XD

hááttőőő bókol...jó pofizik amikor kibírhatatlan vagyok(-.-"XD) kibírja az idióta röhögésemet....aranyos velem ha én bunkó vagyok és türelme...remélem elég érthető...bár ez ink a szerelem jelei nem?O.O""

2013. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!