Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most, már 27 évesen, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, már 27 évesen, miért nem vágyom komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit elcsépeltnek, esetleg debilnek hangzik a fenti kérdés, de tényleg ez foglalkoztat, így 27 évesen.

Mostanra már a többedik fél-másfél éves kapcsolatomon vagyok túl (nem beszélve a jó pár kalandról), és minden kapcsolatnak van egy olyan pontja, amikor megrettenek, hogy úr isten, mi lesz most, hogyan tovább? A nő többet akar... gyűrű, eljegyzés, összeköltözés, stb. Hozzá kell tennem, h már többször éltem pár hónapon keresztül élettársi kapcsolatban. De a vége mindig az lett, hogy úgy éreztem, nem kapok levegőt, megfojt az összezártság, megfulladok. Így kénytelen-kelletlen mindig dobtam is a csajt. A legtöbb esetben nem a lányokkal volt a gond, mert jól néztek ki, viszonylag odaadóak is voltak, csak mindig egyre jobban zavart az elkötelezettség, a törődés kényszere, a "gyerekveszély", az anyagiak, vagyis a független kassza megingása.

Pedig még csak azt sem mondhatom, h sülve-főve együtt voltunk, mert én este 7-8-ig dolgozom, utána konditerem, majd 10 körül hazaérek, és volt kb. 2 óránk az aktuális párommal, majd hajnalban kelés. A hétvége persze közös volt.


Szerintetek "gáz", h ennyi idősen brutál módon félek egy komoly kapcsolattól, az elköteleződéstől? Ha beletekintek a jövőbe, akkor is azt látom, h nem szeretném lekötni magam, ha úgy akarom, akkor mindig felcsíphessek egy fiatal csajszit.


2011. júl. 4. 22:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hát, vagy nem való neked a házasság, de sztem a másik inkább: még nem értél meg erre... várj, majd egyszer eljön :)
2011. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 mimano ***** válasza:
Másfél éves kapcsolat nem túl sok, ha ezután már házasságon gondolkodott a másik fél akkor lehet, hogy jogosan pánikoltál! Ne aggódj, ha ilyen történik mondj szimplán nemet!
2011. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is rettegek ezektől pedig csak 24 vagyok...
2011. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
Gáz bizony! Ezt egy NORMÁLIS nő nem fogja tolererálni!! Mit szeretnél csinálni öregebmerként?? Skubizni a szomszédod csinos unokáit és merengeni a régi szép időkön? Család KELL... Vagy ha nem, akkor nem tudom mivel lehet helyettesíteni azt a csodáltos érzést amit csak Ők adhatnak meg.... Hát sok boldogságot!
2011. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy gáz e, meg hogy mi a "normális" ilyen szempontból... a te életed, ha nem akarsz elköteleződni, akkor ne köteleződj el :) ezt teheted, amit már meg is tettél: végiggondolod, hogy mitől ijedtél meg, ha tudsz ellene tenni egy leendő kapcsolatodban, akkor tegyél, ha nem, akkor élvezd az életet... nem lenne értelme családot vállalnod arra, hogy aztán otthagyd őket, vagy bámulhassák a rezignált arcodat, mert te nem is akarod ezt az életet...
2011. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Azért lehet helyettesíteni, pl egy felelősségteljes hivatással.Lehet ő nem akarja, egy nő sajnos borzasztó tud lenni amint meggyűrűzték, hát még a gyerek után... Addig szeressük őket amíg még kedvesek, aranyosak.
2011. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális dolog, persze nem lehet mindenki egyforma. Akkor legalább légy őszinte és mondd meg a lánynak, hogy nem akarsz ilyen komolyat.
2011. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hogy mitől ijedtem meg mindig? Talán attól, hogy egyszer majd egy lurkó miatt kell hajnalban felkelnem és talán még ennél is keményebben dolgoznom, nem mehetek el hétvégén bulizni, haverokkal sörözni, esténként kondizni, vagy venni egy jobb autót, lakást. Esetleg amiatt kell nagyobb lakást, kertesházat vennem, hogy elférjünk... vááá!
2011. júl. 4. 22:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nőben is van olyan, aki így gondolkozik. Szerintem kár ezen görcsölnöd. Attól nem leszel jó férj meg apa, hogy magadra erőlteted ezt a szerepet. Aztán ki tudja, mit hoz a jövő.
2011. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat én 24 éves nő vagyok és ugyan így gondolkodom! Kell a szabadság, a tér, a külön program, a csajos esték az esti aerobik, hogy magammal foglalkozzak ne pedig a gyermekeimmel...

Lehet, hogy idővel változni fogok és lesz családom, de lehet hogy nem és ilyen maradok.

Ha egyszer nem vágyom családra, férjre akkor felesleges ezeket a konvenciókat magamra eröltetnem.

Legalább is én így gondolom.

2011. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!