Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki/nagyon gáz, hogyha szakítás után a közös képeinket, videóinkat rárakom egy CD-re és elrakom emlékbe?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez gáz lenne?
2009. márc. 28. 21:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem...szerintem aranyos dolog.Ki tudja,lehet még egyszer összehoz titeket a sors,na meg ez ugyanolyan,hogy nem dobod ki a közös fényképet,hanem elrakod egy albumba.
2009. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem (22/ffi)

de barátnőm szerint az (18/nő)

2009. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem csak magára a fényképekre gondoltam, hanem mondjuk amiket kaptam tőle kisebb apróságok. kis plüssmaci, stbstb, be egy dobozba minden és be a szekrénybe...?
2009. márc. 28. 21:23
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem ciki inkább cuki :)
2009. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha nem veszed elő őket akkor rendben van a dolog. Főleg ha együtt vagy másvalakivel, gondolom neked se esne jól ha a párod az exéről őrizne képeket, videókat, meg minden mást.
2009. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igaz nekem sem esne jól, de ha a szakítás után 5 évvel késöbb fogom elővenni akkor mégiscsak jól fog esni ha megnézem őket. meg persze nem akkor kell ha ott van a jelenlegi párom.
2009. márc. 28. 21:28
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.én költözés előtt állok,de biztosan tudom,hogy nem fogom kidobni,elrakni,bedobozolni az emlékeket.Hiszen 9 évig az volt az életem,azt meg csak nem hajítom ki.........
2009. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi, egy szerelem emléke mindig is jó. Én sosem dobnám ki azt a két plüssállatot, amit eddig kaptam a barátnőmtől.
2009. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó és ötletes dolog.

17f

2009. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó dolog. Anyukám megtartotta a régen kapott szerelmes leveleit, pont valamelyik nap olvasgatták apukámmal, és apa kicsit se volt haragos. Mondjuk ők már idősek, lehet egy fiatalabb pár, fiatalabb lány (a jövendőbeli barátnőd) zokon venné, ha egyszer rátalálna.
2009. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!