Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki/nagyon gáz, hogyha szakítás után a közös képeinket, videóinkat rárakom egy CD-re és elrakom emlékbe?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez gáz lenne?
2009. márc. 28. 21:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Tedd el, jól fog esni később. És az a lány, aki majd hisztizik miatta, és zokon veszi, hogy te ezeket eltetted emlékbe, az nem érdemel meg téged. Soha ne engedd, hogy el akarjanak szakítani a múltadtól, azoktól az emlékektől, amik számodra kedvesek.
2009. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Igy van.(Csatlakozom az elöttem szólóhoz)Mert ha én ezután a szakítás után helyre billenek,és lesz erőm újrakezdeni,már csak olyan párt találok akinek szintén vannak emlékei.....(mivel 40 vok)
2009. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem az.

Én is csináltam már ilyet, de ahogy telt az idő egyre több dolgot kidobáltam az emlékes dobozból mert rájöttem, hogy elég sok dologban átvert..végül nem maradt semmi emlékem, de nem is bánom..ettől függetlenül, nyugodtan emlékdobozozhatsz max később kidobálod vagy értékes lesz még valaha .

2009. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
Igen az, mert nem szeretnék ott lenni, amikor a jelenlegi barátnőd majd megtalálja és válaszút elő állít...
2009. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülyeség amit írok, de a jelenlegi bnőmnek semmi köze ahhoz hogy én mit tartok meg és mit nem az előző kapcsolatomból. Ha nem nézegetem és nem veszem elő minden nap akkor egy szava sem lehet.
2009. márc. 29. 14:11
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Igy igaz.(szerintem)Amikor elváltam nem dobtam ki az esküvői képeinket!egy polcon van,albumokba,de még soha nem tette szóvá a mostani párom hogy ott nincs jó helyen
2009. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Helyes felfogás!
2009. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
en is el raktam minden baratnomtol kapott ajandekot emlekbe egy dobozba es nevet is irtam a dobozra es jo elrakni mint kesobb megbanni h miert nem raktam el
2009. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én még járok a bnőmel és mindent elrakok szinte amit tőle kapok és a közös képeket is kiírtam már:$szval sztem nemciki
2009. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, főleg ha első nagy szerelem! Erre még 70 évesen is emlékezni fogsz. Én is elraktam minden közös képünket egy .zip-be a külső vinyóm legmélyére (rossz az írom:))

Lementettem a face és sms beszélgetéseinket is, azok is ott vannak a képek között. Még fáj a dolog, de pár év múlva jó lesz emlékezni rá. Első nagy szerelmem volt, 9 csodálatos hónapot voltunk együtt.

2014. ápr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!