Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges a pasi vágyam? 16/L

Figyelt kérdés
még csak egy barátom volt, másfél éve, de az sem volt komoly, csak pár randis... már majdnem egy éve akarok egy komoly kapcsolatot, de nem jön senki. előfordult már, hogy egy kavarással próbáltam ezt csillapítani... mindig az van, hogyha látok egy esélyt egy srácnál, mert helyes, és ő is nyit felém, akkor elkezdek gondolkozni, hogy milyen jó lenne vele járni... és akkor koppanok! kiderül hogy ebből semmi sem lesz... egy pár hónapja volt egy srác aki belém szeretett, eleinte én is akartam tőle vmit, de sztem csak azért, mert már annyira akartam pasit... de kiderült hogy nem adta önmagát, mert úgy akart viselkedni ahogy nekem jó, de az nem önmaga, meg túl gyerekes volt hozzám... egy hónapig megszakadt ez a nagyon pasit akarok érzés, de megint visszajött... igazából hamar túljutok az ilyen fellángolásokon (2-3 nap) de akkor is zavaró... sztetek azért nem akar tőlem senki semmit mert én nagyon várok valakire akivel szeretjük egymást meg elfogadjuk egymást? állítólag ezt nem szabad akarni... mit tegyek? nem tudom mással elfoglalni magamat... és hol lehet normális pasikat találni?
2011. júl. 5. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, neked is lesz valakid.
2011. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
itt vagyok
2011. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sztetek várjak türelmesen? csak az a baj hogy nehéz, már egy éve várok és semmi :/ amúgy nem vagyok olyan szép, olyan csúnya sem, inkább olyan átlagos... nem vagyok túl vékony sem. bár ha valaki szeret akkor a belsőm miatt fog szeretni, nem? :) csak mégiscsak a külső ami megfog... de köszi a nyugtatást :)
2011. júl. 5. 16:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Van, aki hosszú évekig nem talál senkit. Ha egyfolytában a potenciális barát jelöltet látod az összes fiúban, akkor bizony sokszor fogsz koppanni. Ne görcsölj ezen, mert annál rosszabb lesz.
2011. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy van egy kevés elvárásom a fiúktól, legalábbis a megszerzésben... azt szeretem, ha nem neten, hanem élőben bókolnak, és nem akarnak sietni, meg nem nyomják a sablonszövegeket... pedig kevés ilyen fiúval találkoztam eddig, akik ezek közül egyiket sem csinálják... a kinézet majdnem mindegy, sok fiút találok helyesnek :) ha meg annyira nem helyes, az sem baj, ha megszeretem akkor úgyis mindegy :D korban meg nem akarok fiatalabbat, vagy egy időset, vagy 1-2 évvel idősebbet... túl sok az elvárásom? :/
2011. júl. 5. 16:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Vigyázz,mert aki azt mondja magáról,hogy ő márpedig normális,az tuti nem az! Tapasztalat
2011. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha van kedved ismerkedni, küldj egy levelet, én is komoly kapcsolatot keresek.


18F

2011. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi de bocsi, neten nem szeretnék ismerkedni, rosszakat hallottam róla... meg egyáltalán nem biztos, hogy a közelemben laksz, itt meg nem szeretném elmondani hol lakom :)
2011. júl. 5. 17:01
 9/14 anonim ***** válasza:

akkor csak írd le hogy melyik megyében.:)

szerintem nincs benne semmi rossz, előző bnőmet is itt ismertem meg:)

2011. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Győr-Moson-Sopron, te? :) és térjünk vissza az eredeti témához, még írjatok válaszokat lécci :)
2011. júl. 5. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!