Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Továbblépett a kapcsolaton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbblépett a kapcsolaton?

Figyelt kérdés

volt barátommal vége lett kb. egy hónapja. aztán még próbálkozott kontaktban maradni velem, de mivel miatta lett a szakítás (ő viselkedése miatt szakítottam) nem ugrottam a nyakába egyből.

most meg 1,5 teljesen eltűnt. utoljára én írtam neki. igazából tudom tovább kéne lépnem de néha úgy érzem még visszahúzok hozzá a megszokott, kényelmesbe.


Szerintetek ő már továbblépett?


2011. júl. 5. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és neked is azt kellene.
2011. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szertinem igen,ő is éli a kis világát,és te is éld szerintem....ugyanebben a szituban voltam 8 hónapja :) És most mégis itt vagyok....ajánlom neked is,hogy ismerkedj,és próbálj meg felejteni :)
2011. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az 1,5 az HÉT amúgy, elfelejtettem odaírni.
2011. júl. 5. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
meddig voltatok együtt?
2011. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 év meg még 3 hónap de azt azért tudni kell hogy elég viharos kapcsolat volt.
2011. júl. 5. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont most vagyok olyan helyzetben, hogy készül megpurcanni egy ilyen viharos kapcsolatom, még az idő is hasonló, 1 év 4 hónapja vagyunk együtt. Néha azt érzem, hogy már csak az tart mellette, hogy lássam szenvedni, hogy bosszút álljak azért az 1 évért, amit szenvedtem mellette (hagyjuk miért, nagyon csúnya dolgokat csinált, részegen megverés is játszott, és hasonlók). Néha pedig azt érzem, hogy hiába minden, egyszerűen odavagyok érte, szeretem, imádom, legszívesebben megölelném és szanaszét csókolgatnám. Hát ilyen ez, nem tudom mi lesz a vége....

22/L

2011. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!