Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy mindig komoly kapcsolaton gondolkodom?

Figyelt kérdés
Hihetetlen. Most b@szott át a barátom 6 év után, elhatároztam, hogy most nem bonyolódok komoly kapcsolatba, kicsit most férfi ellenes is lettem, mert rohadtul átvágott, nincs arra szó, mennyire megalázott, de már úgy vagyok vele, hogy mégis eltudnám viselni, hogy komolyan együtt legyek valakivel. Bár nem értem. Lehet össze vagyok zavarodva, mert most bizalom szinten picit megbillentem.
2011. júl. 16. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert az élet nem állt itt meg azért érzed... Engem fele annyi idő után a barátosném ejtett pofára de ennyi kell...

Miatt én ugyan nem fogok megkattanni. Nincs az az isten :)

2011. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan torveny nincs, hogy nem mehetsz egyik kapcsolatbol a masikba.

Amugy, lehet hogy azert keresel most meg egy komolyat hogy megmutasd a palinak es magadnak is, hogy O atb.szott, de tudsz talalni valakit akinek kellesz es remelhetoleg rendesen fog veled banni.

2011. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vágysz a biztonságra, igényled párkapcsolat terén. Nincs ezzel semmi gond. Van aki szingli akar lenni és az is marad, nem keres senkit maga mellé. A volt barátod vert át, ő egy ember, aki a múlté, a többi srác attól még nem ilyen és aki megbízható, azzal össze lehet jönni hosszú távra, miért ne?
2011. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetes ilyenkor, hogy össze vagy zavarodva. Ezek szerinte neked nem az kell, hogy egyedül legyél, hanem, hogy valaki melletted álljon.
2011. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez egy nagy trauma neked, hogy akiben bíztál, átvert. Ez még rosszabb lenne pl. házasságban! Fogd fel úgy a dolgot, hogy ez volt a "tanulópénz" és igen is jöhet egy jobb, szebb kapcsolat!!:) /Nem minden férfi lüke/

2011. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!