Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan 18 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 18 év feletti szűz lány aki ugyancsak szűz fiuval szerelemben szeretné elveszteni a szűzességét?

Figyelt kérdés
F20
2011. júl. 5. 23:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én 20 voltam amikor elveszítettem szintén szűz fiúval. nem lehetetlen :)
2011. júl. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 20 éves lány vagyok és én is szűz, pedig állítóllag se csúnya, se buta nem vagyok.

Eddig még nem találtam olyan fiút akinek odaadtam volna magam szívesen, az igazi úgy látszik várat még magára..

Ha majd sor kerül rá, lehet jobban örülnék ha a páromnak már van tapasztalata, de az se baj ha nem.

Amúgy német vagy? Mert írtad hogy kár h nem németül írtad..Én német szakos vok csak azért:D

2011. júl. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
Szép próbálkozás, Drakula gróf, de elég átlátszó... azt javaslom, barátkozzon meg a halál gondolatával, önnek így is több jutott a földi létből, mint nekünk, embereknek.
2012. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én 18 vagyok már nem szűz egész pontosan 1 hete és 1 napja :) a barátom szintén 18 és ő sem szűz 1 hete és 1 napja. nagyon szeretjük egymást és mind a 2en szüzek voltunk. elég sokat nyúzott hogy mikor lesz már az első együttlét de én nem akartam elsietni és ő várt rám, 7 hónap után voltunk először együtt. ő az első pasim és én is neki az első barátnője vagyok és szerelem volt első látásra, örülünk neki hogy egymással veszíthettük el.....és mellesleg isteni volt :)
2012. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Naná. vannak. :) én is pl ^^
2015. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!