Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg csak a náluk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg csak a náluk magasabb státuszú férfival állnak szóba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 21:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves 21:26-os! Nagyon nem vagyunk egy állásponton..Azok a nők akik összejönnek egy magasabb egzisztenciával rendelkező, anyagilag nem feltétlen jól, de jobban álló férfival, és ezzel azt hiszik bármit is nyertek vagy elértek, és kinyílik a csipájuk, nos az ilyen nők buták..Több párkapcsolatom volt már..A mostani kivételével szakmámban, és az életben én voltam a sikeresebb, és úgy gondolom ez vezetett a végéhez..Alkalmatlanok voltak a kapcsolat férfi szerepét játszani gyámoltalan, és alamuszi hatást keltettek..Egy ideig aranyos meg minden, de számomra aztán ha felszáll a rózsaszín felhő kiábrándító..Jelenleg olyan kapcsolatban élek amiben a férjem az irányító fél mint szakmájában mint magánéletben egy igazi férfi aki kézben tartja a dolgokat, és tiszteletet érdemel..Nem az anyagiak miatt vagyok vele hanem azért mert nem egy lúzer, és tudja mit akar..Szerintem ha egy férfi vagy egy ember rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal igenis sikeres, vagy küzdd addig amíg az nem lesz..Ha meg nem akkor maradjon csak meg otthon szoba papucsnak, és sopánkodjon hogy mert mi nők milyen pénz éhesek vagyunk, és azért nem kell senkinek..
2011. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem.

28/N

2011. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

22:05

Sok ember tudná mit akar,csak nem mindenki kapja meg a lehetőséget.Sok minden függ attól hogy hova születtél

ki az apád,és milyen kapcsolataid vannak.

Ennek függvényében a férfi nem az aki irányít és ostorozza

az nőt hanem aki mint férfi és de legfőképpen ember melete

áll.Nem mindenki jön be mese élet valaki gürcöl és akkor

se jut sehová.

Az olyan nők akik jobban kedvelik a dominánsabb férfiakat és

nem azt aki nem papucs hanem hajlandó bizonyos kompromisszumok kötésére azok túl gyengék ahhoz hogy azt

érezzék egyáltalán van joguk egyenlő bánásmódban való

részvéthez.

Ha meg nő szereti a pénzt akkor tegyen érte ő,

valósítsa meg az álmait ő maga ne máson követelje.

Mert mindenki a saját élete mestere és ne várjon mástól

segítséget vagy kiváltságot csak azért mert nőnek született.

2011. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!