Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik jártak már idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik jártak már idősebb férfival: van valami tanácsotok?

Figyelt kérdés

Életem második párkapcsolatába vágok bele, és nagyon más körülmények között, mint az elsőbe.

Én 22 éves vagyok. Az első barátommal 20 évesen jöttem össze, majdnem másfél évig tartott. Ő nálam egy évvel fiatalabb volt, és kicsit éretlen, kevés dolgot vett komolyan, elég megbízhatatlan volt, mélyebben nem is nagyon tudtunk beszélgetni. Sokszor nem figyelt oda az érzelmeimre sem, nem rosszindulatból, hanem egyszerűen máshol járt az esze. Sokat járt bulizni, sokszor az öccse haverjaival, akik nálunk 3-4 évvel fiatalabbak voltak, és ilyenkor átvette a viselkedésüket.

Igazából ezért szakítottam vele, mert úgy éreztem, nem hozzám való, én kicsit érettebb társra vágytam.


Pár hónapja megismerkedtem egy férfival, aki néhány beszélgetés után felkeltette az érdeklődésemet, majd elhívott randizni. "Régimódi" randi volt, vacsora, hosszú beszélgetés, majd hazakísérés, még csók sem csattant el, de nagyon jól éreztük magunkat, biztosan lesz folytatás.


Ő 35 éves, udvarias, nyugodt, nagyon intelligens, és korának megfelelően viselkedik, ami persze azt is jelenti, hogy szöges ellentétben áll az én 20 éves, kissé gyerekes volt barátommal.

Először féltem belevágni bármibe is egy nálam 13 évvel idősebb férfivel, de nagyon jól megértjük egymást eddig, most már nagyon szeretném, ha kialakulna köztünk valami.


Viszont még mindig elég sok kétség van bennem, és sokszor nem tudom, hogyan viselkedjek, vagy hogy ő mit vár el egy kapcsolatban... Nem volt még dolgom "felnőtt" udvarlóval...


Olyanok tapasztalatait várom, akik jártak már több mint 10 évvel idősebb férfival: összeillettek-e, mire kellett figyelni, valami tanács?


2011. szept. 10. 17:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
A nyugdíj huszadika körül jön.
2011. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

35 férfi vagyok.

Privibe azt kérdezel tőlem, amit akarsz

2011. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

Nekem pont most 1 éves kapcsolatom amelyben a párom 13évvel volt idősebb..1ideig minden jó volt de valahogy mégse bírta elképzelni azt h komolyabbá váljon az egész mert nem tudott rám "nőként" tekinteni..a szemében lány,csajszi voltam..ha 28 lettem vna akk én lettem vna neki a tökéletes de így félt h idővel lecserélném..ugyhogy elhagyott,és összejött az exével aki korabeli... bár állítása szerint még mindig szeret és én vtam a legszebb csajszi az életében...

21/L

2011. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Még ha minden szépnek és jónak is tűnik, a pasas nem vesz téged komolyan, ahogy az előttem szóló is írta, mert nem hiszi, hogy veled hosszú távra tervezhet, legyen szó házasságról vagy családalapításról. Vagyis ha jön egy korabeli potenciális feleségjelölt, azon nyomban le fog cserélni, addig pedig szórakoztasd.
2011. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:40


Ja igen, a forrásom: egy 30-as pasas, aki emiatt nem kezdett ki egy 21 éves dögös csajjal.


20/L

2011. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező!

Az én párom 17 évvel idősebb nálam (én 20 L, ő 37 F) és minden jól működik a kapcsolatunkban, szóval megcáfolnám az előttem szólóakat. Ha érettebb gondolkodású vagy a korodnál és már nem az állandó bulizásra vágysz, akkor egyáltalán nem furcsa, hogy idősebb férfit kerestél magad mellé. Az összeillés pedig nem a kortól függ, hanem érdeklődési körtől, életstílustól, értékrendtől, jövőbeli tervektől, stb... Tanácsként csak annyit tudok írni, hogy add magadat, ne erőltess semmit. Ha tetszel neki, akkor úgyis saját magad miatt tetszel, talán ő is fiatalos felfogású és azért udvarol Neked, mert a vele egykorú nőkkel nem jött ki és pont a fiatalosságod fog neki bejönni. Ha bármi kérdésed lesz még szívesen válaszolok! (Mi 2 éve vagyunk együtt és eddig jól működik minden, komolyan vesz engem és nem "kiscsajként tekint rám, mint ahogy néhányan írták, hanem egyenrangú társként).

2011. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Összejöttetek? Most én vagyok ilyen cipőben...
2012. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
41 éves voltam, a barátnőm 20. Életem legjobb kapcsolata volt. Több mint egy évig jártunk. Szakítottam vele, hogy összejöjjek egy korban jobban hozzám illővel. Aki átvert, megcsalt, elhagyott. Majdnem bele haltam, és a mai napig hiányzik a 21 évvel fiatalabb barátnőm. Hidd el nem a kor számít.
2015. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Érdekelne így 3 év után, hogy mik a fejlemények. :)
2015. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Felkerült a facebook-ra egy fotó-idézet erről a topicról, talán azért is kerestek rá páran. Ha a kérdező még olvasni fogja, engem is érdekelne, sikerült-e nekik. Azóta eltelt 4 év, mára az utólagos statisztika bölcsessége a kérdést biztosan megválaszolta.
2015. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!