Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy rocker pasi megtalálhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rocker pasi megtalálhatja élete szerelmét "normál" lányban, vagy csak hozzá hasonlónak lehet nála esélye?

Figyelt kérdés
Tetszik egy rocker fiu, de ugy érzem semmi esélyem hozzá férkőzni, hisz nekem semmi közöm sem a stílusához sem, a zenéjéhez sem (ő a vokálos, nem annyira ismert a zenekara). De tetszik, de ugy látom csak az ő fazonjában utazó lányok iránt érdeklődik. Tévednék, lehetne esélyem nála? AQmugy tökjó fej, nem beképzelt meg ilyesmi, látszik hogy azért csinálja amit csinál, mert szereti! És ez benne a legvonzóbb :)
2011. júl. 6. 21:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mikor 17-23 éves voltam én is odáig voltam értük, de nagyon.Én sohasem voltam rocker. Én romantikus, klasszikus stílusú ruhákban jártam.Életem első nagy szerelme is rocker volt.Jól kijöttünk, mivel imádtam őt, mindent szerettem amit csinál, ahogy öltözik, elfogadtam. De a magam stílusán mégsem változtattam, s ő is elfogadott így. Máig tetszik a hosszú haj, sőt a férjemnek is hosszú volt a haja, amikor összejöttünk. De most (34) évesen már nem választanék magamnak rocker pasit. Már a konzervatív stílus áll közel hozzám. De a zenéjük még mindig tetszik. :) Megkomolyodtam, de a nosztalgia.... :))))) Szerintem próbáld meg. Ki tudja mit hoz az élet.
2011. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért is ne?

1. Kamaszként, korai huszonévesként még sokaknál elég fontos a zenei stílus, viszont a későbbiekben már nem annyira ez dominál a párkeresésben.

2. Kellően intelligens ember el tud vonatkoztatni attól a ténytől, hogy nem egyeznek mindenben a párjával.

3. Ha van valami benned, ami megfogja őt, akkor nem fogja érdekelni, hogy te más zenét szeretsz.


Viszont: zenész pasiknál legyél vele tisztában, hogy a zenekar lesz mindig az első. Volt zenész pasim 3 évig, ezt el kellett fogadnom. Illetve sok zenészt is ismertem akkoriban, meg a barátnőiket, náluk is ez volt a helyzet. Amikor turné volt, akkor hétvége kilőve, bármi is legyen. Amikor próba van, akkor úgyszintén bármi is legyen, a próba az első.

De ha ezt el tudod fogadni, akkor nagy baj nem lehet. Persze nem ismerlek se téged, se a srácot, ennyi alapján nem nagyon lehet megmondani, hogy mennyire illetek össze, de az tuti, hogy normál esetben ez nem azon múlik, hogy melyikőtök milyen zenét szeret. Vannak ennél nagyobb különbségek mellett is működőképes párkapcsolatok, erre jó példa mondjuk a sajátom :)

2011. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

az én jelöltem metál őrült:D igaz h nem játszik zenekarban

de nekem sincs sok közöm a metálhoz:D mégis különlegesnek tart.szal a belsőddel fogd meg:D

2011. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Blondie3 válasza:
Liba libához,ruca rucához :)
2011. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!