Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami? Csináltatok már ilyet fiuk? Én 16/L ő 18/F.

Figyelt kérdés
Van egy srác.1 hónapja ismertem meg,nevezzük mondjuk Á-nak :) Az első talinkat már régóta terveztük,mert a szüleik jó barátok,és mindig mondták,hogy egyszer összehoznak minket is egy talira.Végre eljött a nap,egész végig nagyon jól éreztük magunkat egymással,moziban is voltunk végül még aznap,aztán este leveleztünk,és elmondta,hogy tetszem neki stb.Megbeszéltük,hogy másnap találkozunk,így is volt,megölelt,sokszor vgig a buszon úton hozzájuk,mert megfeledkezett a macskájáról,és kinnt maradt,be kellett vinni,mondta,hogy 10perc,csak ugorjuk át engedjük be és mehetük bármerre.Odaértünk ráültem az ágyára,macska nem volt meg,mondta,hogy várjunk,mert bejön,haa látja a nyitott ajtót,addig zenét hallgattunk,beszélgettünk,egyszercsak azt vettem észre,hogy egyre közelebb kerülük egymáshoz,végül nagy nehezen lesmárolt,nagyon édes volt,utána meg csak pörögtek az események... akkor láttam életembe 2x.ra de megtettük,mert mindketten akartuk,nem bántam meg.Életem legjobb szexe volt.Utána 2x találkoztunk,sétáltunk a rákospatakál.Megint átmentünk hozzájuk,most szándékosan,megint megtettük,megit nagyon jó volt,iszonyatosan egymásra vagyunk hangolva.. De ő mégsem kérdezi meg hogy járunk-e,tehát nem vagyunk együtt :S Nem értem,azt mondta szereti sokáig huzni a dolgokat,de nekem ez kissé gyanús,pedig tényleg rendes srác,nem az a rosszfiú típus.Fiuk ti csináltatok ilyet? Normális válaszokat.
2011. júl. 13. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem.


22/F

2011. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó taktika ez a macskás dolog.

Ezt már én is előadtam többször,csak kutyás verzióban.


Lehet,hogy annyira normális gondolkodású,hogy nincs szüksége arra,hogy kimondja-járunk-mint egy ovis.

De a csábítási technikája elég jó volt,uh lehet csak simán megdugott.

De szerintem az előbbi lesz.

Ha rendszeresen találkoztok azóta is,akkor nincs gond.

2011. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miinden nap beszélünk,amikor ő ir rám is kicsimnek,vagy hasolonak nevez,sok szivecskével.. szokta azt is mondani,hogy szeret.. :/
2011. júl. 13. 00:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem, és nem is fogok. Bármennyire is furcsa, én például nem szexelnék olyan lánnyal, akibe nem vagyok szerelmes- nem is tettem soha. Pláne nem tettem volna ilyet 18 évesen egy 16 éves lánnyal.

Amúgy pedig az, hogy jártok-e, nem attól függ, hogy megkérdezi-e. Elég gyerekesen hangzik ez a felfogás, hogy onnantól jártok, mikortól megkérdezi... Én nem kérdeztem meg a barátnőmet, hogy járunk-e, és a kapcsolatunk évfordulóit az 1. csóktól számoljuk- mégis úgy veszem, hogy már 3,5 éve "járunk". Igazából nem is ezt a szót használom, hanem azt, hogy együtt vagyunk, egy pár vagyunk.

22f

2011. júl. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen erre a gondolkodásra énis gondotam,hogy ő nem mondja ki h 'járjunk'.. a macskás doog meg hát igen,bevált :D:D

és meglett a macska a végére :P

2011. júl. 13. 00:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, így kicsit félreérthető lett. Szóval simán elképzelhető, hogy a srác szeret, csak én tudom magamról, hogy nem tudnék 2 randi után belezúgni valakibe.

Viszont amiket leírtál, úgy hangzanak, ahogy egy fiú a barátnőjét szokta nevezni, és azt se szokás csak úgy mondogatni bárkinek, hogy "szeretlek", pláne nem hangzik el fiúk szájából túl gyakran.

Szóval lehet, hogy ő szerelmes beléd, és ő úgy gondolja, hogy együtt vagytok. De ha te bizonytalankodsz, akkor kérdezz rá.

22f

2011. júl. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

áááááááááááááááá!! ember most kajak az hogy hangozna, hogy?:

-járunk?

-igen:)

-akkor szeretlek

-én is

és megint megtörténik:D eddigi barátnőimnél én sem így csináltam:)

amúgy ez a macskás trükk tényleg piszok hatásos

majd amikor legközelebb találkoztok viccesen kérdezd meg tőle, hogy a macskája jól van-e?:D

2011. júl. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ma beszélgettünk erről,azt mondta,hogy holnap szerete nekem mondani vmit ezzel kapcsolatba,de most mennie kell -.- :D nemtudom mire gondol.Egyébként ő sem az a típus aki minde lánynak szeretlek kicsim te vagy életem szerelme stb... azt mondta az első alkalom után,hogy azrt nem akarja most mert h sokat csalódott,és ezek után már ugy van vele,hogy inkább megismerné a máásikat mielőtt az lenne,hogy összejövünk és kiderül hogy nem is olyan jó mint elképzeltük.
2011. júl. 13. 00:58
 9/12 anonim ***** válasza:
lehet e ebből valami??szerintem már túlvagytok a zeniten nem?megtörtént a nagy dolog mit vársz még?esküvőt?
2011. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mondjuk elképzelem milyen "sokat" csalódhatott egy tejfelesszájú 18éves....arra gondolt hogy 3 gyerekes idilli családban üli majd meg a ballagási tort?

a tizenéves fiatalok csak testben érettek?mit várt korszaktól ahol bár a "töltények" igaziak de egyébként csak játszák a szerelmet

2011. júl. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!