Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a barátomat?

Figyelt kérdés
Debrecenbe kellet utaznom mert meghalt az apukám és a temetését kellet elintézni illetve hogy felhozzák majd Pestre hogy itt temessük el.Úgy volt hogy ma reggel érek haza de sikerült elcsípnem tegnap egy esti járatot.23órára értem haza és a barátom (23) illetve a húgom (16) tök meztelen egymáson aludtak a saját ágyunkban.Gondolom én le is feküdtek egymással.Elmentem még este egy olcsó panzióba és reggel haza jöttem ekkor már a tesóm sehol sem volt és a lakás is rendben volt.A barátom semmit nem mondott eddig és én is csak annyit mondtam neki hogy remélem tegnap jó napod volt de nem vette a lapot.Még a testvéremnek talán megtudnék bocsátani de a barátomnak is mert irtóra szeretem de nem tudnék már benne megbízni.Szerintetek is a szakítás lenne a legjobb megoldás?
2011. júl. 7. 12:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hagyd el.. de ott kellett volna kiverned a hisztit amugy..
2011. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha az én barátom bárkivel is meztelenül feküdt volna együtt én szted mire gondolnék? Arra mint te, ilyen pasiban már nem lehet bízni, kihasználta a helyzetet hogy távol vagy ,de még jó nagy bunkó is volt hogy apukád meghalt és nem hogy melletted lett volna inkább megrakta a tesódat. Egyértelműen hagyd ott a francba, és a helyedben a kicsi hugival is elbeszélgetnék egy jót, és egy ideig tuti haragban lennénk. Egy testvér sem csinálhat ilyet!Milyen tesó az?
2011. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:18

Szia!

Eredetileg jött volna velem ö is de én mondtam neki hogy ne jöjjön mert nagyon sokba kerül az utazás egymagamnak is nem hogy kettőnknek.Estére áthívtam a tesómat és akkor lesz ne mulass megkapja mind2 a magáét

2011. júl. 7. 12:23
 4/23 anonim ***** válasza:
Majd írd me, hogy mi történt.
2011. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Egyébként részvétem.
2011. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Biztos jól láttad?
2011. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Jah h veled ment volna?De hidd el ez már azon sem változtat..helyette mást csinált inkább. Igen is legyen ne muslass!Ne hagyad annyiban a dolgot!És részvétem, nem könnyű most neked pláne így ezek után. :(
2011. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
jaja, ez nem változtat semmin.. sajnalom, ami veled történt :(
2011. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hagyd, és a húgoddal se beszélj egy ideig. Ha az én húgom csinálta volna ezt velem, biztosítottam volna róla, hogy egyetlen egy barátját is hazaviszi, megdugatom magam vele:) Persze nem lennék ilyen gerinctelen, de aggódjon csak... A barátodat meg hagyd ott, aztán készítsék ki egymást a húgoddal. Undorító
2011. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mit láttott volna rosszul? Hogy nem meztelenül voltak? Hát,én kitagadnám a testvérem,ha velem ilyent tenne,meg a pasimat is lehet,hogy kidobnám.
2011. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!