Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a barátomat vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a barátomat vagy ne?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mit csináljak. Ti mit tennétek a helyemben? 2,5 éve járunk, ő volt az első komoly kapcsolat az életemben. Az elején nagy volt a szerelem, de már akkor tudtam, hogy ez nem lesz örökké tartó. Azóta többször volt olyan hogy már egyáltalán nem éreztem a szerelmet, meg nem is kívántam. Néha meg olyan mintha újra beleszeretnék.

Ő nagyon szeret, el is venne feleségül, és ez még nehezebbé teszi ezt.

Most még egyetemre járok, és most még lenne lehetőségem ismerkedni, de így hogy vele vagyok, így nem tudok, mert bűntudatom lenne, akár egy randira is elmenni másik pasival, még ha nem is történne semmi. Minél tovább húzom a szakítást, annál nehezebb lesz elválni tőle, és kevesebb az esélyem, hogy új pasit találok.

Iszonyatosan félek a magánytól. Nem bírnám ki pasi nélkül. Az is lehet, hogy már csak emiatt vagyok vele...

20/L


2010. júl. 5. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl korán találtatok egymásra. Világos...szeretnél még élni, új dolgokat, új pasasokat kipróbálni. Szakíts, ha nem szereted.
2010. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában nem értek vele egyet amikor túl könnyen javasolják itt az oldalon a szakítást. De nálad az van, hogy már össze sem kellett volna jönnötök.

"de már akkor tudtam"

2010. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból. Neked sem jó, ha úgy vagy vele, hogy már nem szereted. Itt a lehetőség az ismerkedésre, ne szalaszd el.
2010. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A második válaszolóval nem értek egyet. Nagyon örülök neki, hogy össze jöttünk, mert nagyon szép időket töltöttünk együtt. Amiatt gondoltam hogy nem ő lesz a férjem, mert ő nagyon röghöz kötött, meg nem annyira tanult mint én, meg hasonló apróságok. Amik kezdetben is zavartak, de nem annyira, hogy egy párkapcsolatba kár lenne belevágni miatta. Talán baj hogy 18 évesen nem férjet kerestem, hanem egy pasit aki magához ölel, mikor egyedül érzem magam?


Amiatt félek a legjobban, hogy egyedül maradok sokáig. Sose voltam olyan, akiért sorban álltak a férfiak, pedig nem vagyok ronda...

2010. júl. 5. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mondtam hogy baj, ha az lenne akkor is a te bajod. De én 18 évesen sem mentem bele úgy egy kapcsolatba hogy már az elején tudtam hogy semmi nem lesz belőle, pedig még most sem vagyok nős.

MÉG mennyi időt akarsz rászánni egy kapcsolatra amiről két és fél éve is már tudtad hogy nem fog működni? Ha eddig sem álltak sorba érted, akkor később miért tennék, fiatalabb leszel tán? Normális lány vagy, ne ragadj bele ebbe a kapcsolati zsákutcába.

"bűntudatom lenne, akár egy randira is elmenni másik pasival, még ha nem is történne semmi."

18 évesen én sem feleséget kerestem, de ha ilyen lett volna az akkori (vagy hát tulajdonképpen bármelyik) barátnőm gondolkodása ma már lehet hogy nős lennék.

2010. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Képet!
2012. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!