Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól vettem észre hogy a tinédzser korba sorolható fiúk "megijednek" a komoly lányoktól?

Figyelt kérdés
A komoly alatt pedig azt értem hogy nem ugrik pár hét vagy 1-2 hónap után az ágyba,elvárja hogy udvaroljanak neki(bár ez manapság eléggé kihaltnak minősíthető),éretten gondolkodik.Visszafogottan öltözik,inkább sejtet mint mindent megmutat.
2011. júl. 7. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezt a balfa.szságot...ne buzdítsd még te is erre a lányokat...a tököm teli van vele h minden csaj nála 3-10 évvel idősebb fa.szit keres mert szerintük nem elég érettek fiútársaik...az marhaság...felvágás az egész...am meg a fiúk kis részem megy csak egyből szexre,csak mivel ez tartják menőnek,ezért a többi is megpróbálja leutánozni őket,ezért látszik a kb. 10-20% 70-80%-os tömegnek.Én sose voltam ilyen,tisztelem a lányokat és szeretetet is várok tőlük(sőt,főleg ezt) nem csak dugást.Ha csak azt akarnám,ku.rvához járnék.Am nem egy idealista farok vagyok,van bnőm,normál életem,közösség,bulik(bár metalhead vagyok néha elnézek partykba is,ha nagyon hívnak),és éppen ezért látom így át a helyzetet.Ennyi voltam :)
2011. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az egy éve udvarló srác vagyok. Azt még hozzátenném, hogy a kivágott felsős, miniszoknyás, bugyi nélküli csajok undorítóak! Ha ki akarja tenni a húst, menjen el hentespulti eladónak! (Akinek nem inge, ne vegye magára!)
2011. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 oOEverOo ***** válasza:

Tökéletesen látod, bár nem egy olyan velem egy idős lány ismerősőm van és fiatalabb is (!) aki már rég nem szüz.

Az ilyen lányok nem azért kezdenek idősebbel, mert komolyak lennének... Kanyarba nem. Azért mert az idősebb az jobban tudja kezelni a f*szát és azért jó nekik az idősebb. A fiúknak meg azért kellenek a k*rvák mert ők már jó tágak.

Nah...

De vannak olyan lányok is akik azért jönnének össze idősebb fiúval mert egyszerüen hozzájuk vonzódnak...

2011. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!