Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom odavan Monica Bellucci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom odavan Monica Bellucci-ért. Már nagyon zavar (? )

Figyelt kérdés

Az élettársam imádja ezt a nőt. Folyton olyan filmeket néz vagy nézünk amiben szerepel. Elolvas minden hírt róla. Már az agyamra megy. Nem szokta szóban dicsérni, de amikor meglátja a tv-ben látom, hogy szinte szerelmes.

Azért is zavar a dolog, mert egy nála jóval idősebb nőről van szó. Ha valaki nem tudná kiről van szó, ő az:


[link]


[link]


[link]


2011. júl. 8. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tetszik neki.Nincs ebbe semmi rosz neked is tetszenek gondolom mások
2011. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.

De ha nagyon zavar, kezdj el rajongani valami jó pasi színészért. És érvényesítsd az akaratod filmválasztásnál. :)

2011. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, és akkor mivan? :) Hány évesek vagytok, hogy ez annyira zavar?
2011. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Inkább Monica Belucciért rajongjon, aki azt se tudja hogy létezik, mint pl. a legjobb barátnődért:D
2011. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na és? Az enyém Pamela Andersonért,de nem izgat különösebben! :)


26/N

2011. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg Bruce Willisért, de szerintem annak is kevés az esélye, hogy egy kontinensre kerüljünk, nemhogy másnak, így a férjem biztonságban van :)
2011. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És? Az én csajom imádja Bruce Willist, Denzel Washingtont, Rod Stewartot meg még néhány ilyen igeazi karakteres férfi hírességet.

Én meg veszem neki a dvd-ket. És együtt mentünk a Rod Stewart koncertre.

2011. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék, az én párom soha nem szokott más nőkre megjegyzést tenni. Egyszer Steiner Kristóf volt a VIVA-n, mire a párom odanéz és azt mondja: nem is olyan rossz nő.
2011. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:26


Miért? Valakinek le kellett írni ezt is :))

2011. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Zavarjon csak nyugodtan, mert ha más nőért rajong, hiába nem csal meg, tudja,hogy az az illető jobb hús az aktuális tyúkanyónál. Arra kell gondolni,hogy ha megjelenne neki, meg is pattanna vele a francba. Hába a kontinensnyi leküzdhetetlen távolság, az elme tudja,hogy a rajongott nő a sokkal jobb. Az is lehet,hogy álmai nőjére gondol, miközben tyúkanyót bökdösi otthonában.
2011. szept. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!