Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-18 éves lányok! , Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok! , Milyen külső és belső tulajdonságú fiúk tetszenek? (nem tudok rajtuk az ízléseteken kiigazodni! )

Figyelt kérdés

Nem tudom eligazodni a lányok ízlésén. :((

Ilyen kérdések ötlöttek fel bennem, hogy mi az ami nagyjából minden lánynak, bejön külsőleg és belsőleg:


-Külső megjelenés (ruha, haj, cípő, ékszer, tetkó stb)


-Stílus (rocker, stb..)


-Belső (jófiú, rosszfiú, okoskodó, nagyszájú, megmondja a frankót, bunkó stb..)


-Megnyilvánulása a többi emberekhez (ilyenre gondolok, hogy vezető, vagy visszafogott, szerény stb)


17F


2011. júl. 8. 21:50
1 2 3
 21/23 jekyll-fan ***** válasza:

Legyen önmaga, ne utánozzon semmit. De nekem pl. az a legfontosabb, hogy igazán tudjon szeretni, és ne csak szórakozni akarjon a lányokkal.

15/L

2011. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

23:00-ás vagyok.

Kérdezted, hogy hogy értem, hogy partyarc. Bocsi, ez tényleg érdekes... Szóval én itt inkább arra gondoltam, hogy jópofa, társaságban beszél, bohóckodik, mindig megtud nevettetni, feldobja a hangulatot.

De ha valaki olyan titokzatos, csendes, az is lehet jó.


Azt meg hogy ne udvaroljon minden lánynak úgy értem, hogyha akarok a fiútól valamit, akkor zavar, hogy mindenkinek teszi a szépet. Mindenkivel lehet kedves, meg néha bókolhat, de én olyan fiúval nem állnék le, aki hetente váltogatja a barátnőit, meg semmi hűség nincs benne.

2011. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Igazából nekem mindegy. Ha ránézek egy fiúra és tetszik, akkor csak azért, mert van valami, ami megfogott benne. De amúgy külsőre a (sötét)barna hajú, szemszínből bejön a zöld/zöldesbarna, de a barna is szép, meg a legtöbbször amúgy kék szemű fiú tetszett. Legyen egy kicsit magasabb nálam. Azok a béna, lehúzott gatyás fiúk nem jönnek be, sem az izompólós, v kivágásos, kis nyálas fiúkák sem. Vegyen fel egy cipőt, egy normális gatyával, meg egy pólót. :D Belsőre legyen kedves, vicces, ne legyen bunkó, rámenős, ne hallgasson lehetőleg tuctuc-ot, ne legyen annyira barom, aki minden hülyeségben, meg ne legyen sík hülye, és hallgasson meg, ha valami problémám van, ne "ja"-zon, szóval lehessen vele beszélgetni is. Legyen társaságkedvelő, de csak visszafogottan. Szóval kb. olyan, mint én. Lógjon néhány haverral, de ne piáljon be. Ez jön be nekem, 14 éves létemre. :D Nem pasizok, de az ilyesmi fiúk jönnek be. (és itt a szövegemben felismertem egy kicsit azt a fiút, aki tetszik)
2012. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!