Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha fél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha fél egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Párommal 2 hete vagyunk együtt. Ő 17 én 19 éves vagyok. Az ismeretség már régebbre nyúlik vissza (kb 2 év, de ritkán találkoztunk, egy táborban. Tavalyi táborból már elég jó viszonyban jöttünk és, két tábor között leveleztünk és telefonálgattunk, kiderült hogy több közös van bennünk mint gondoltam. Az ideiben megtörtént az első csók. Elmúlt a tábor mind a ketten hazamentünk kb 60 km-re lakunk egymástól. Találkozgattunk. Aztán a családjával egy hosszabb útra ment. Mire hazaért teljesen megváltozott a hozzáállása, viszavonta az összes programot amit megbeszéltünk, hogy szóba jöhetne... Aztán egy nap beszélgettünk telefonon és hosszú idő után kibökte hogy ez így neki nem megy, és van köztünk vmi, ami több mint barátság, de nem érzi magát annyira szerelmesnek mint mielőtt elment volna... És nem tudja hogy mi van vele, fél, de igazából ő sem tudja hogy mitől. Szakítani akart, de végül is időkérés lett belőle. Most szünet van. Igazából mindig is kicsit visszahúzódóbb volt, és ez az első kapcsolata. Nem tudom mi tévő legyek, tényleg tiszta szívből szeretem, és szenvedek nélküle... Nem tudom mi lenne velem ha szakítás lenne a vége...

A válaszokat előre is köszönöm!

19F


2011. aug. 9. 02:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az utóbbi pár mondatot, hogy nem bírod ki nélküle elmondtad neki is? Én nem nagyon tudok hozzászólni, de van esélyed, ha eleinte nyitott volt a dologra. Bátorítsd valahogy, és légy teljesen türelmes. Csak ezt tudom javasolni, bocs, ha nem sokat segítettem.

18L

2011. aug. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen mondtam neki, pontosan tudja én hogy állok a dologgal. Ő mondta hogy nem velem van a baj, hanem vele és igazából ő sem tudja hogy mi van vele. kicsit össze van zavarodva.
2011. aug. 9. 03:33
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérdésem inkább arra irányulna hogy mit tehetek én... Erőltetni semmiképpen nem akarom a dolgot, a legrosszabb az hogy tudom hogy vívódik, tudom hogy ő is szenved és nem tudom mit tehetek, hogy könnyebb legyen...
2011. aug. 9. 03:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd hogy kitisztuljanak a dolgok és barátkozz meg azzal a gondolattal hogy lehet hogy az élet mást tervez veled mint te magaddal.
2011. aug. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!