Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen aranyos ötletem legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen aranyos ötletem legyen húsvétra?

Figyelt kérdés
a barátomnak húsvétra akarok vmi arit csinálni.Gondoltam hogy veszek neki egy pici nyuszit(élőt) meg csokikat és a fűbe elrejtem de ez mégse olyan jó lehet.Vmi ötletetek van??
2009. márc. 30. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
en is ezen gondolkodom mar valentin nap ota.....:S
2009. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez mind nagyon cuki, de a nyuszival kapcsolatban csak akkor vegyél neki , hogy ha megis tudja tartani lesz helye, és gondozná is...és arra is gondolni az a nyuszi felfog nőni...
2009. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát.. az én barátom tuti nem örülne egy nyuszinak.. de senki sem egyforma. Mi a srác hobbyja? én mindig azzal kapcsoaltban veszek valamit, amit használni is tud. pl neki mindene a rally, rendeltem már neki rallys pólót, egérpadot, bögrét, könyvet, jegyeket.. mindnek nagyon örült, használja is még amit lehet .)
2009. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban örülne annak hogy egy barátnőddel kielégítitek mint bármilyen ajándéknak:)
2009. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló felhoztam neki a dolgot és azt mondta hogy egy kapcsolatban nem 2-nél több ember van hanem 2 és köszöni szépen sem a bnőm sem pedig más nem kell neki;)
2009. márc. 30. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ezen én is gondolkoztam már! :) Ha valami saját kezűleg készült dologra gondoltál, akkor elmondom én mire gondoltam, hátha tudok vele segíteni :) Én valószínűleg (régies - népies módon :-) ) festek neki egy tojást, de valami személyre szóló, egyedi módon! Csinálj neki egy "szerelmes" tojást! Fesd rá egyszerű módon a neveteket, a dátumot amikor összejöttetek és szíveket meg még ha van valami olyan dolog ami szépre emlékezteti, közös emlék, bármi akkor azt is :) tudom kicsi a hely egy tojáson, de kreatívan meg lehet oldani! Vízfesték aztán átlátszó körömlak! :D szerintem tök aranyos
2009. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!