Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak ki a csajnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak ki a csajnak az üzenőfalára, ami frappáns és figyelemfelkeltő?

Figyelt kérdés

A legutóbb egy szórakozóhelyen ismerkedtem meg vele, de enyhén szólva illuminált állapotban voltam és amikor beszélgettünk akkor csak az volt a szerencsém, hogy felírtam jegyzetnek a nevét és be tudtam jelölni FB-on XD Szóval valami ötleteset kellene kitalálni, amit kiírhatnék az üzenőfalára :D köszkösz :D


18/F


2011. júl. 10. 23:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

na egye fene, egy próbát megér :D

irok egy pü-t neki aztán lesz ami lesz. nem verem nagy dobra ha nem jön össze, mert múltkor több mint 100 nőt szólítottam le és kb. egy tucattal lehettem is volna együtt, csak közbejött pár dolog.

kösz! :D

2011. júl. 11. 00:05
 12/17 anonim ***** válasza:

Ird oda neki : "Hello szeplany ... hogy vagy? mit szolsz nem szeretned hogy beszelgesunk egyet MSN-en itt a cimem:...(XYZ MSN CIM)... tetszesz nekem megszeretnelek ismerni jobban meg ha van szabadidod elmehetnenek egyet setalni vagy kavezni vagy akar strandra is ha akarod nem szeretnem rad eroltetni magam :) gondold meg szepseg ... nincs mit vesztened legfennebb nyersz egy baratot ;) egy szep napot cicus"... stb ramenosnek kell lenni erezze hogy van batorsagod es valoban tetszik neked...

a legtobb lany szereti a szepszot kedveseget nyalas szoveget ...de van amelyik kinem allhatja...ki hogy szereti aszerint lehet levenni a labarol ...sok csajom volt de keves volt az olyan amelyik ne szerette volna a kedveseget a szepszot a kenyeztetest a ramenoseget...na persze nem kell eltulozni...de hiszem hogy megtalalod te a modjat mikent vedd le a labarol ...:)

2011. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
'Szia! Szeretném felkellteni a figyelmedet azzal, hogy leborotváltam a hátamat!' tuti bejön
2011. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szija bébi, felavassuk a lepedőt?

vagy

Szia, bejáratnálak odalent

-> na hát ha nekem ilyen szöveggel jönnél törölnélek a ...-ba már nem azért!Szerinetm dobj neki egy üzit h szia! Emlékszel még rám?:) vagy valami hasonlót ne cicusozz meg szépségemezd, főleg ne így elején 16/L

2011. júl. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
"tetszesz" oh my god!
2011. júl. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nah, dobtam neki egy személyes üzenetet, szerintem elég laza és nem is érzelgős. Várom a választ :P
2011. júl. 11. 16:44
 17/17 anonim ***** válasza:
Most nem erzelgos meg nem jelenti azt hogy nem szereti a szep szavakat romantikazast ... bokolj neki szep a szeme szep a szaja ... hivd meg egy fagyira ... stb ne mond hogy nincs otleted ... mindenkinek van hodito stilusa es a Facebook marhasagokat jobb hagyni pl az ilyet hogy Bejarnalak alul! ... ezeket a nok nem eszik... az a ribiknek valo szoveg ... egy rendes lany csak megutal miatta
2011. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!