Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss barátom két naaponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss barátom két naaponta fürdik, szóljak érte?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt, eddig csak randizgattunk, ismerkedtünk. Most először úgy adódott, hogy nála aludtam, így két napot együtt töltöttünk.


Este felé mondta, hogy ő most nem fürdik, mert tegnap már fürdött, és hogy ő két naponta szokott. Rám is kérdőn nézett, hogy én akarok-e fürdeni menni? Azt is említette, hogy lakótársa egy héten egyszer! szokott zuhanyozni. Úgy adta elő, mintha ő teljesen higiénikus lenne a kétnaponta zuhanyzással.


Hozzáteszem, egyetemre járnak, albérletben vannak, tudják fizetni a lakást és a reszit. Tehát ennek nem a pénzhiány az oka. Friss barátom azt is említette, hogy az alsónadrágját is csak két naponta cseréli.


Én ledöbbentem.


Más ember is van még, aki ezt teszi? Fiúk: nagy bunkóság lenne tőlem, ha szépen, normálisan elmondanám neki, hogy én nem viselem el a higiénia hiányát, és ha nem változtat ezen (naponta fürdés, naponta tiszta alsónemű), akkor én ezt a kapcsolatot nem folytatom tovább?


Én nem gondoltam volna, hogy ilyen még van. Bár ő körül van metélve, de akkor is kellene naponta fürdöni, nem?

Én lányként tudom, hogy ha egy nap fürdés nagy ritkán kimarad, akkor ugyan ha használok dezodort, más nem érez semmit rajtam, de a nemi szerveknek akkor is van egy nem kellemes szaga. Tehát ha lehetőség van rá, szerintem mindkét nemnek naponta kellene fürdeni...


Szerintetek? Első kapcsolatom lenne... 20,L


2011. júl. 11. 11:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig ledöbbenek az ilyeneken, aki igénytelen: van nője, aki bunkó: van nője, aki paraszt és büdös vagy szakadt, műveletlen: van nője

Nekem nincs csak mert nem kezdeményezek, hát ez oltári...:D


Mondd meg neki, ha nem tetszik akkor dobd, semmi sem kötelező, nem kell erőltetni semmit.

21f

2011. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar téged el kell mondani, nem???

Vagy rosszul fogod érezni magad mellette???

2011. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ha egész nap légkondis helyen ül, akkor nem biztos, hogy büdös. Ha szexre kerül a sor, és akkor lemossa a nemiszervét, akkor lehet jó. Mondjuk most ilyen melegben kizárt, hogy ne legyen büdös estére... még ha deo-t használ, akkor is. Ha nem tetszik, akkor szakíts vele. Nem éri meg szenvedni és feladni az elveidet, csak mert ő végre az első kapcsolatod...
2011. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

muszáj szólnod neki még így az elején

később csak rosszabb lesz, úgy értem nem fog megszűnni zavarni téged hogy nem tisztálkodik naponta

2011. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez undorító dolog! Feltétlenül szólj neki, hogy neked ez nem tetszik. Az meg, hogy még higénikusnak is érzi magát a hetente fürdő még igénytelenebb lakótársa mellett kész röhej.
2011. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Meg én igazából nem is értem... Ha van pénz vízre, szappanra, akkor miért ne? Le lehet zuhanyozni 10 perc alatt, és ráadásul szerintem jobban is alszik az ember, ha megfürdik elalvás előtt.
2011. júl. 11. 12:06
 7/23 anonim ***** válasza:
Szia! hát mondt meg neki ne türd el amugyén azon döbbentem le hogy alsónemüt kétnaponta cserél amugy én is eléggé fárasztónak találom a napi zuhanyt de megteszem ...a fehérnemü meg reflexszerüen napi csere amugy meg ha nem változtat akkor majdnecsodálkozzon ha kap egy szép kis gyulladást oda érdekes leszxdxd..18/F(még ha nem is ugy tünik a beszédből..)
2011. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Örülnék ha az én férjem 2 naponta fürdene! Magától volt, hogy havonta 1x ment el...ez most nem vicc. Akkor éjszakás volt, reggel hisztis volt ha szóltam neki, este meg már nem volt rá ideje a babafürdetés mellett. Mióta 2 müszakos, kegyetlenül elzavarom fürdeni, mert így biztosan nem bújok mellé...

Sajna van ilyen is:(

2011. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Így nyáron tényleg nem túl higiénikus, de pl heti egyszer fürdök én is télen. csak időpazarlás többször, ráadásul nem is egészséges, mivel a túl sokszori fürdéssel lemosod magadról a természetes védőréteget.
2011. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%

Szólhatsz érte, meg szólj is szerintem. Ha nem lennél neki te, akkor érthető lenne, mert velem is megesett már hogy nem fürdöttem egy hétig.


21/F

2011. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!