Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az, hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy az exem állandóan azt mondogatta, hogy bomba csaj vagyok, gyönyörű és, hogy soha nem volt még ilyen szép barátnője és mégis megtudott csalni?

Figyelt kérdés
Akkor ez azt jelentené,hogy mégsem voltam Neki "elég szép"??Lehet,hogy csak kamuból mondta vagy sok pasi akkor is megcsalja a bnőjét ha Ő lenne a legszebb Nő a földön?? Pedig még a barátnőimnek is azt mondogatta,hogy én vagyok a legszebb csaj akivel eddig dolga volt.Sőt még a haverjai is azt mondogatták Nekem szakítás után,hogy szerintük jobbat nem fog találni..(belsőmmel sem volt semmi gondja mert soha nem hisztiztem és végtelenül türelmes vtam)
2011. júl. 11. 20:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%

20:11

"A volt barátomnak soha nem volt olyan szép barátnője mint én"

Ilyen hozzáállással eleve nem lehetsz egy főnyeremény, jó tette, hogy megcsalt.

2011. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
kifejezetten bocsánatot nem kért vagyis inkább azt mondta,hogy tudja hogy nagyon megbántott viszont nagyon szeret de nem akarta folytatni mert nincs ennek jövöje és felejtés céljából buli után az exénél kötött ki..utána adtam neki még 1 esélyt de folyamatosan az járt az eszembe,h vajon mikor,kivel csal meg...ott feküdt mellettem,de álmomban is ujra megcsalt..majd érezte ezt rajtam és ő kidobott bár azzal az indokkal,hogy ha korban közelebb lennénk 1máshoz én lennék neki a tökéletes de még fiatal vok nagyon és ez őt zavarja(ő 34 én 22)..és sokszor megint jön az a gondolat,hogy mi van ha többször is megcsalt amikor pl külön vtunk buliban hisz néha ugy érzem,hogy a csapattársai többet tudnak mint én..csak baromira szeretem bár tudom,hogy nem szabadna hiszen nem becsült meg.
2011. júl. 11. 20:42
 13/13 anonim válasza:
hazudott :)
2011. júl. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!