Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tud változni egy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tud változni egy fiú és ott hagyni a menő barátait egy lányért?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már 2-szer jártam és még mindig nagyon szeretem az a gond h ő nagyon szemét és neki sokkal fontosabbak a barátai mint én szeretném megváltoztatni és jó útra terelni szerintetek sikerülne???
2011. júl. 11. 22:39
 1/7 napietus ***** válasza:

nem fog sikerülni, a nevelés a szülő dolga (lett volna), nem a barátnőé (ez idáig a szemétségre vonatkozott)


az meg miért baj, hogy fontosak neki a barátai? Neked talán nem fontosak a Tieid? az ember közösségi lény, ezzel újat mondok?

2011. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h azok a barátai kihasználják és beleviszik mindenbe mióta velük van azóta kezdett el cigizni meg megbukni a suliban!!
2011. júl. 11. 22:48
 3/7 napietus ***** válasza:
ez mondjuk nem jó, de a társaságát ő válogatja meg. erre kellett volna a szüleinek megtanítani, hogy jól válasszon. Te nem sokat tehetsz, de lehet nem is nagy kár egy olyan srácért, aki ennyire gyenge és befolyásolható.
2011. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen megtud,énis megtettem,de ahhoz mind2 félnél nagy kel hogy legyen a szerelem.Én minden régi barátom ott hagytam,de rosz társaság volt,nemis bánom,legyél vele rendes,kedves,stb.De egy kapcsolatnak nemsok jövője van ha nem szereti az egyik fél a másikat,ha megint elkezdene járni veled,azért mert megkéred,az olyan gyorsan is szakitana veled,meg kihasználna,de ha mákod van akár ha sokáig megtartod,beléd is szerethet ^^
2011. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szerintem lehetséges hogy te túlságosan figyelsz rá. Fáj hogy nincs veled és ezt ki is mutatod látványosan...

Mondjuk ez attol is függ hogy hány évesek vagytok és mióta tart...

Próbáld kicsit elfelejteni és a barátaiddal foglalkozni majd felkapja a fejét hogy hoppá hol van a b.nőm aki mindig ellenőriz-

a pasik nem nagyon szeretik ha sokat nyaggatják meg biztos megvan nyugodva hogy mindig visszamész hozzá

és igy nem érzi hogy kapálózni kéne utánad.

Próbáld meg leszarni erősnek kell lenned és meg kell szoknod ezt az állapotot hogy kirántsd ebből a közegből

Meg mindent el lehet érni női praktikákkal ;)

De ha kicsit is eleged lett hagyd a pi*sába nem éri meg.

Remélem segítettem :)

2011. júl. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igenis meg lehet változni, nekem is fontosabbak voltak a barátaim.Lehet hogy azért mert komolyabb lettem azóta, hány éves a fiú?
2011. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15
2011. júl. 12. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!