Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan engesztelhetném ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engesztelhetném ki a feleségemet? (Egyik nap belevertem viccből a reggelijébe, ezért nagyon haragszik rám)

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 00:19
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Igen, tejjel issza.
2011. júl. 14. 11:24
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
miért van az, hogy igaz szivű pasik 24 éves korukra sem találnak nőt, az ilyen aberáltak meg házasok?
2011. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Ez, nem aberráció, ezt viccnek szántam.
2011. júl. 14. 11:37
 24/46 anonim ***** válasza:
76%
LoL, akkor még azért bízik benned, szal nem menthetetlen :) Egy kicsit se idegesítsd fel, mert ha vitatkoztok lehet hogy utólag felhozza a témát. Szóval dolgozz azon hogy minél hamarabb elfelejtse vagy hogy megbocsájtson.
2011. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 AAeron válasza:

Hogy lehetsz ekkora farok??? Legalább elötte csináltad vagy elmondtad neki : "édesem belevertem a reggelidbe jó étvágyat;)" -.-" kb így történt mer ha igen akkor virág csokihegyek minden ami nem szex ja és bárhogy történt ajándékok (maci,csoki,virág,minden édes és cuki dolog) be kell neki mutatnod az érett feled (azt vette le abból hogy beleverted hogy gyerekes vagy nem azért volt mérges hogy belevered(mer az izgató tud lenni neki de a tudta nélkül gyerekes)Remélem segítettem és próbáld ki amit mondtam és gondolkodj el és rájössz hogy igazam van =)

14 vok és férfi pszihológusnak megyek ;)

2011. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Mi volt a reggeli?

Utána mondtad el neki?

2011. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Tojásrántotta volt, és csak azután mondtam meg neki miután már félig megette.

Inkább előtte kellett volna.

2011. júl. 14. 11:48
 28/46 anonim ***** válasza:

Nem kellet volna neki szólni csak pár nap múlva......

Lehet el sem hitte volna.

Le orálnál szokta nyelni?

2011. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 napietus ***** válasza:
90%
b@sszus...örülj, hogy nem adta be a válást...én komolyan írtam, hogy vegyél neki egy új kocsit...a helyében egy Lamborghini a nevemre szóló forgalmival TALÁN elgondolkodtatna, hogy mi lenne, ha mégsem hagynálak ott, mint szent Pál az oláhokat...
2011. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Nem szokta lenyelni.
2011. júl. 14. 11:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!