Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az európai nőket miért zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az európai nőket miért zavarja ha egy férfinek van egy kis szakálla meg bajsza?

Figyelt kérdés

Nem nagyra gondolok, hanem ízlésesen kialakított szakáll+ hozzá egy kis vékony bajusz, igazán csak egy kicsi. Úgy vettem észre a hozzászólásokból, hogy ez a nőket annyira zavarja...de miért? Mindenki csak a csupasz arcú férfiakat szereti?

Amerikai lányokkal meg mikor beszéltem mindig azt mondták, hogy az jól néz ki, ha egy férfinek van bajsza meg szakálla. Furcsa, hogy ők mind szexinek és férfiasnak találták. Lányok/nők, ez nálatok lehet kizáró ok, ha egy fiatal férfinek van?


2011. júl. 12. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én szeretem a szakállat!!!!!!
2011. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem mindnekinek áll jól, amúgy meg a borosta a férfias
2011. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy nagyon elrondítja egy férfi arcát a szakáll. A bajusz pedig csak 2 embernek áll jól: Tom Sellecknek és az apumnak. Szóval az se legyen.

Itt egy tökéletes példa:

alap: [link]


szakállal: [link]


bajusszal: [link]


Mondja valaki azt, hogy bármelyik arcszőrzettel jobban néz ki, mint nélküle...

2011. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert ilyen az ízlésviláguk.
2011. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem ilyen szakállra és bajuszra gondoltam, mint a képeken:)
2011. júl. 12. 15:03
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]



Szakállal jobb szerintem :) <3

2011. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a bajuszt nem sokan szeretik, abba törődj bele.
2011. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A páromnak olyan körszakálla van, hogy az ajak csücskénél nem ér össze,de csak olyan borosta és 1-2 mm között van.Neki jobban áll mint a csupasz arc.Szóval ha valakinek jól áll az ok, bár én se szeretem a hosszú szakállat vagy bajuszt illetve ha csak szakáll vagy csak bajus van,az se igazán tetszik.
2011. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem alapjában véve tetszik a borosta, és a szakáll is csak ritkán látok olyan férfit, akinek ez VALÓBAN jól is áll!:)
2011. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én ezek nélkül el sem tudnám már képzelni magam...ha nem lennének akkor olyan furcsán néznék ki szerintem. Ezek valahogy adnak az arcomnak egy kis "egyediséget"...


Azért látom van aki nem veti meg ezt itt sem, de általában azt tapasztaltam ak örnyezetemben, hogy aki növesztett vagy szakállat vagy bajszot, de csak pár millimétereset vagy max 2 centiset, azt már leszólták, hogy vágd már le...Mondjuk engem nem érdekelnek az iylenek, de durva, hogy mindenki csak a csupasz testet meg arcot szereti...egy férfin szerintem azért legyen szőr...

2011. júl. 14. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!