Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom? FONTOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? FONTOS!

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt lassan a párommal,távkapcsolatban élünk,de minden nap átbeszéljük a napot,egész éjjelig dumálunk,játszunk,stb.Hetente találkozunk,most voltunk 1 hetes nyaraláson! Régen minden rendben volt,csináltunk természetesen idegesítő dolgokat,bocsánatot kértünk érte,megvoltunk,elnevetgéltünk.Mostanra odáig fajult a helyzet,hogy megtiltja hogy egyek,nem mehetek ki napozni,nem beszélhetek másokkal,és ha nem mondom minden 5 percben hogy szeretem akkor bocsánatot kell kérnem tőle! Ma pl. reggel játszottunk és nem figyeltem eléggé oda mert reggeliztem,úgy leordította a fejem mint annak a rendje.Vagy ki akartam menni napozni,megtiltotta,hogy bőrrákot kapok. Van egy fiú ismerősöm akivel szeretek beszélni,eldumálgatunk,elvagyunk ,ezt megtiltja tőlem mert minden alkalommal olyan szidást kapok, hogy szóba álltam vele,már háromszor letiltatta velem az ismerőseim közül! Nyaraláson elküldött engem aludni hajnali 1kor,miközben ő minden nap hajnali 5-ig játszik.Ez nekem rosszul esett.Két alkalommal lehettem vele hajnalig,erre ő elküldött aludni.Mondtam neki hogy apám dolgozik de nem vette le belőle hogy akkor együtt lehetünk..Ebből természetesen megint én jöttem ki hibásan. Hozzáteszem nem telik el fél nap anélkül, hogy valami picike hülyeségen nagyon durván összevesznénk.És a végén általában nekem kell bocsánatot kérnem! Taplón viselkedik velem,csúnyán beszél hozzám,elvesztettem az összes barátomat miatta,egyszer mentem el úgy a barátnőmhöz, hogy elfelejtetem neki szólni természetesen megint nagy vita volt belőle. És ha nem kérek bocsánatot vagy nem adok neki igazat akkor attól félek hogy felvágja az ereit,mert már ez megtörtént,csak nem az ereit vágta fel hanem az arcán láttam vágásnyomokat..Elhiszem hogy szeret én is nagyon szeretem,de ha ezt elmondom neki amit érzek belevág a szavamba és elkezdi úgy előadni,hogy még én hiszem azt, hogy hülye vagyok,csak egyszerűen elegem van...állítólag azért csinálja ezt mert meleg van,és már lelkileg tönkretettem őt..Elhiszem hogy én is beráok dolgokon,főleg mikor menzim van,akkor tényleg nagyon nehéz elviselni hogy hülyeségekkel idegesít,egyszerűen szakítani nem akarok mert szeretem,de ő szentül meg van győződve,hogy én vagyok a hülye,aki eltiltja a játszástól Csak már naponta több a csúnyán beszélés velem szembe,a taplón viselkedés,mint a szeretet...mikor belement ebbe a kapcsolatba szerintem nem tudta milyen egy nővel egy párkapcsolat,azt hitte a segge is ki lesz nyalva,az utóbbi időben úgy bánik velem,mint egy ronggyal,nincs saját életem nem csinálhatok semmit,és természetesen én vagyok a hibás érte!! Mikor már felidegesít,akkor én is mondok neki bántó dolgokat,egyszer letiltott,közben az osztálytársammal webcamozott és a rajzait mutogatta neki.Ez nekem szarul esett.Megbíztam benne,volt amikor kibeszélt a hátam mögött.Én mindennél jobban szeretem,de egyszerűen nekem is betelt a pohár. Szerintetek mit tegyek? Bocsi hogy sokat írtam csak ki kellett adnom magamból!!
2011. júl. 12. 13:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
anyádnak írjál kisregényt
2011. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
jesszus, jó hosszúra sikeredett
2011. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem igencsak túlreagálod.
2011. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Bocsi de kérlek olvassátok el!
2011. júl. 12. 13:54
 5/22 anonim ***** válasza:
52%
terjedelemből ítélve, igencsak feldúlt lehetsz most... és ebből arra következtetek, h túlreagáltad, de nem tudok megbízható véleményt mondani, mert ez téll nagyon hosszú...
2011. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%

Egyszer álljon le az internet egy-két órára és az ilyen kisköcsögök felvágják az ereiket!

Nem baj, hulljon a férgese.

2011. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Csak egy ember vegye a fáradtságot,hogy elolvassa,tényleg,több nem is kell,csak egy..nagyon megköszönném,hamár úgyis itt jártok az oldalon,akkor picit tovább tart ezt elolvasni,de nekem ugyanúgy kellenének a válaszok,mint azoknak akik egy sort írnak!
2011. júl. 12. 13:59
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Elolvastam, hidd el.

Tartom a véleményemet.

Beszűkült az életetek és ez a normális emberi kapcsolatok rovására fog menni.

2011. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 napietus ***** válasza:
100%
végigolvastam :) a pasid egy féltékeny, bunkó kis k*csög. lapát.
2011. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Napietus!

Végre egyszer egyetértünk!

Erre igyunk.

Egészségedre!

2011. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!