Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul tettem? Az lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem? Az lehet hogy ez valami betegség neki?

Figyelt kérdés

szóval 15 éves vagyok.jártam egy 18 éves sráccal.Nagyon aranyos volt meg minden, 1 hónapig sms-eztünk,meg haverkodunk, és egy pár lettünk.de 3 hét múlva, már nem volt minden ilyen heppy - nagyon gyerekes volt(18 évesen 2 barátnő és még zűz.);nem hagyott békén;nem lehettem rosszkislány; nem tudtam vele komolyan beszélni; megismertem a favicceit-.-,meg lényegében őt.

az volt szerintem még baj, hogy a bátyám baráti körében van,és hát,ha megharaptam véletlenül a száját,)kicsit erősebben)akkor azt már másnap,vagy még aznap már mindenki tudta,főleg a szüleim.szóval,lejött hozzám,és én meg elkezdtem vele beszélgetni.Megmondtam neki,mi a bajom,és hogy nem szeretném vele folytatni-de persze szép nyugisan,hogy felfogja.akkor elment.oké minden szépen sikerült,de elkezdtem kapni az sms-eket.elsőnek szépeket, hogy beszéljük meg mert ő szerelmes belém,meg stb,de annyira már ismertem,őt is meg magamat is,ezért gondoltam nem írok vissza.De jöttek a keményebb üzik,hogy megfogom bánni,meg ne is merjek hozzászólni.aztán felhívott mérgében,-de a hangja nyugodt volt,mert hát békülni akart-,hogy beszéljük meg a dolgokat.amit már neki egyszer elmondtam,még 4x megismételtem,és hozzá tettem hogy: szeretem, mint embert,de nem vagyok szerelmes és nem akarok a szemébe hazudni.de nem nagyon fogta fel,még a hugával is veszekedtem,és persze én voltam a rossz,merthogy 3 hétig csak kihasználtam,meg minek jártam vele ha nem voltam belé az elején sem szerelmes.?!, megtudtam azt is hogy ő már az esküvőnket is eltervezte, én meg még élni akartam, szóval mindent elmagyaráztam neki, hogy keressen magának vele egykorú,és egy gondolatmenetes barátnőt.A szakításunkra 3 nappal megtudtam hogy egy 13 éves kis csajjal jár..=/ lehet hogy neki ez valami baja? hogy ilyen? és hogy a 13-14 éves lányok érdeklik?rosszul tettem hogy dobtam?


2011. júl. 12. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
m2-n dilisek vagytok menj aludni mostmár
2011. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyd! Nagyon gyerek még. Lehet pedo
2011. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem megyek aludni:) de azért köszi.

de az baj hogyha érdekel hogy mi van vele? mármint, lehet tényleg hülyeség,de engem idegesít. mint pl, nekem egyfolytában mondta hogy így meg úgy szeret, de akkor lehet nem is szeretett, ha röpke 3 nap alatt így elfelejetett?=/

2011. júl. 12. 23:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát valami agybaja van és szerintem is pedo.
2011. júl. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Defektes nyakon felül. Ne pazarold magad rá, majd szakember helyre teszi, ha eljut odáig.
2011. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

kösz:D azért már kezdek megnyugodni, hogy egy pedofil köcsöggel jártam:)

de amúgy attól lehet valaki pedofil, hogy csak az egyfajta korú lányok érdeklik?. de amúgy hozzájuk sem ér?=/

2011. júl. 13. 00:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet! Még nem mer hozzájuk nyúlni, mert ő is tudja, sejti, hogy ez gáz. Sajnos majd egyszer elszakad nála a cérna és akkor valaki rosszul jár ... legalább is ilyesmi szokott a képlet lenni.
2011. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 azvanhogy válasza:
tovább se olvastam onnan, hogy te 15évesen azt mondod, hogy gyerekes valaki mert szűz.... pff.. gondolkodj el inkább azon hogy mi a dolgod ennyi idősen...
2011. júl. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az nem baj hogy szűz, de az hogy 18 évesen 13 éves barátnője van. és hogy 3 hét alatt 2 x csókolt meg. jah és még én is szüz vagyok. de ha már kibírom még 2 évet, akkkor legalább mutassa ki hogy szeret. ha szeretkezni nem lehet. legalább úgy hogy mellém bújik,puszilgat.stb.
2011. júl. 13. 01:09
 10/10 anonim ***** válasza:
képzeld , nekem is volt egy hasonló kapcsolatom , amikor közben jöttem rá mekkora gyerek még a fiu , és mikor mondtam neki hogy én nem szeretem annyira akkor mások szemében is én voltam az aki kihasználta a fiut , mikor a pasi a szakitásunk után MÁSNAP már járt a barátnőmmel ... a fiunak semmi humora nemvolt , és hát igazábol az egész eset nagyon hasonlít arra amit te leírtál ... én azt tanultam ebböl a kapcsolatombol hogy SOKKAL jobban ismerjem meg a fiut mielött összejövök vele , szerintem te is tegyél így :D
2011. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!