Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire zavar titeket, ha egy lány kicsit metálos?

Figyelt kérdés
Ne acélbetétes bakancsra gondoljatok, csak szimatszatyorra, bőrkarkötőkre. És metálos zenei ízlésre. Egyébként egy pár srác szerint "tökös" csaj vagyok bármit is jelent. Jól kijövök a fiúkkal. Érdekelne, hogy nem taszító-e, hogy nem a nőies kasztot képviselem? Ettől még hordok színes ruhákat, bár azokból inkább sötétebb színűket. Sosem találok olyan pólót ami világos, és tetszik is. Nem taszító, ha valakinek lány létére ilyen durva a zenei ízlése, és szeret a fiú haverjainál furkálódni? Persze csak viccből. Egyébként pár hónapja több ismerősöm is mondta, hogy ki nem nézte volna belőem, hogy metálos vagyok, mivel szőke színű a hajam, kék a szemem, és a bőröm is fehér. (nem albínó) Nem akarok megváltozni, csak érdekelnek a vélemények, hogy ki hogyan látja. Szerintetek? 15/L :)
2011. júl. 30. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem zsir. a szöke haj kékszem fehér bör + metál meg méginkább zsir :D
2011. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

:_ASD:_ASD:_ASD

na ne már....szőke haj, kék szem....ÉS a bőröm is fehér. azt hittem már néger vagy.

2011. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

De jó:DD

Nálam ez egy pozitív pont, amit írtál:D

Képet küldenél magadról??

A belsőd elsőre nagyon tetszik;) Bár én a nagyon nőies lelkű nőket is szeretem, csak az ilyen buta, üres fejűt nem.

2011. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

*sötétszőke.

2. vannak akiknek barnább a bőrszínük. Nem értem a problémádat. :D

2011. júl. 30. 14:19
 5/21 anonim ***** válasza:
Sztem senkit nem zavar, de valszeg majd a metálos srácoknak jösz majd be
2011. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Fémallergiás pasiknak biztos zavaró :)
2011. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mi a kedvenc zenéd?:)
2011. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne zavaró?

Amíg a Föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel ovális, jó nekünk a metál is ;)

2011. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
14:25 én is fémallergiás vagyok valamilyen szinten. Nem lógnak ki belőlem láncok. Mondom, hogy van aki a szimatszatyron, és a bőr karkötőkön kívül ki sem nézné belőlem. ez a csapat van többségben. :)
2011. júl. 30. 14:28
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Igaz, hogy lány vagyok, de szerintem inkább legyél kicsit metálos beállítottságú, mint nyavalygós pláza cica. Ezt nem azért mondom, mert én az esetek 90%-ában bakancsban, terepnadrágban, meg fekete felsőben mászkálok, hanem mert nincs annál idegesítőbb, mint mikor nekiáll valaki nyavalyogni, hogy "jaj, letört a körmöm" meg " a cukcsi, cep, cép...stb. "szavak" amiket használnak....


Szóval szerintem jó.

2011. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!