Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyennek tartjátok a görögöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek tartjátok a görögöket? Miket hallottatok, tapasztaltatok róluk?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2011. júl. 13. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kíváncsivá tettél! :) Elmondod, hogy melyikről van szó?

Szerintem kár általánosítani, biztos van ilyen is, olyan is. Az is megtörténhetett, hogy van egy pár veled azonos nevű, és még nem talált meg, nem? Ráadásul gondolom elfoglalt is, mert eléggé kapós a zenekar.

2011. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ha már voltál olyan kedves, és válaszolgattál, akkor elárulom a nevét.:) Nikolaosz.

Igazából nem hinném, hogy olyan nehéz lenne engem megtalálni, ugyanis vannak közös ismerőseink.

Csak én úgy vagyok ezzel, ha igazán érdekel valaki, akkor egyből kíváncsivá tesz és rögtön rákeresek. Az biztos, hogy elfoglalt én meg tiszta hülye vagyok. Mint valami kamasz frissítgetem az oldalt, hátha bejelölt már.:) Nem tudom miért tett rám ilyen nagy hatást. És félek is kicsit, mert ha netán megkeresne, ő ugye zenész...járkál össze-vissza fellépni. Gondolom a lányok odavannak érte, szerintem ő a leghelyesebb a csapatban.

Hogy is mondjam..olyan sorsszerűnek éreztem ezt a találkozást. Nem szoktam oda járni, ahol találkoztunk(helyi strand), és épp előző este beszélgettem egyik ismerősömmel, hogy arról álmodozom, hogy majd rám talál egy gitáros pasi, aki majd játszik nekem. Jaj, tudom hülye vagyok, és magam sem hiszem el, hogy ilyen zagyvaságokat írok..tényleg, mint egy kis kamasz.:)

2011. júl. 13. 23:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem rossz, az igaz. :)

Szerintem még ne tegyél le róla teljesen. A pasik tudod milyenek néha, szeretik húzni a nők agyát, meg játsszák a macsót. Mintha ettől érdekesebbek lennének, és lám, te is majd' megőrülsz. :) Tényleg sorsszerűnek tűnik ez az egész. Remélem hamarosan felveszi veled a kapcsolatot és alakulnak majd szépen a dolgaitok! :)

2011. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Remélem én is, hogy majd megkeres.:)


Nagyon köszönöm a válaszaidat, kicsit talán meg is nyugodtam. Majd csak lesz valami, ha lennie kell.:) Ha meg nem, akkor nem őt szánta nekem az ég. Köszi még egyszer.:)

2011. júl. 13. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!