Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom állandóan azt érezteti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom állandóan azt érezteti velem, hogy nem vagyok a legszebb és ha lát egy szép csajt akkor egyből megjegyzi, hogy na ő szép, nagyon kezd idegesíteni, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Rajtam minden hibát észre vesz és elég gonoszul tudatja velem,sosem mondja,hogy szép vagyok vagy valami,de bezzeg másokra igen. Hiába mondom neki,hogy szarul esik nem érdekli. Hosszú távon nem fogom tudni elviselni,mit kezdjek vele? 3 éve járunk. 18évesek vagyunk
2011. júl. 13. 21:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%
Ennyire hülyék hogy lehettek már? Egy párkapcsolatra pazarolni az időt alapból baromság, de hogy még csak nem is élvezitek...
2011. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
hát ha ennek vége lesz én sem igazán fogok új kapcsolatba kezdeni.elég volt ez nekem egy életre.
2011. júl. 13. 21:48
 13/25 A kérdező kommentje:
mostani szitu: itt ülök az ágyon laptoppal és elbőgtem magam mert fszom kivan erre idejön bszogatni,hogy mi bajom menjek el pszichológushoz meg amúgy is,hogy nézek ki tiszta kócos vagyok..:( elegem van belőle.
2011. júl. 13. 21:53
 14/25 anonim ***** válasza:
48%
Dobd már ki! De alázd ám be rendesen... :P
2011. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
mégis mivel? akkora az egoja,hogy semmit nem vesz fel.azt hiszi,hogy ő a világ legjobb pasija.
2011. júl. 13. 21:56
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most mondd meg neki, hogy eleged van... keresel olyat, akinek kócosan is tetszel (nem azért, hogy fájdítsam a szíved, de van ilyen... barátom egy csomószor úgy köszön, mikor felébredek, hogy de szép vagy így reggel is, pedig nem vagyok egy bombázó, csak számára...), ő meg mehet a "szép" csajai után, csak a természetét nem fogja senki elviselni... de persze, hogy ilyen, ha te úgyis mellette maradsz, ha egy tapló... ne hagyd magad.
2011. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Hááááááááááááh. Küldj róla egy képet, majd én bebizonyítom, hogy nem az. :D
2011. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Ez nem jó így. Aki szerelmes beléd, annak te kell, hogy a legszebb legyél. A barátom akkor is azt mondja, hogy én vagyok a legszebb, ha épp akkor keltem fel.

Mindenképpen meg kell beszélned vele, hogy ez ilyen magas szinten zavar. Lehet, hogy nem gondolja komolyan, csak szeret heccelni, vagy tetszik neki ha duzzogsz. Így nem veszi komolyan ha csak úgy megjegyzed. Esetleg említsd meg, hogy nem bírsz így tovább vele lenni. Ha nem fogja, akkor aztán tiéd a döntés. Elviseled szó nélkül vagy dobod?

2011. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
mondtam neki,hogy szakítok. nem érdekli igazán.:(
2011. júl. 13. 22:01
 20/25 anonim ***** válasza:
Öntsd képen valamivel :D
2011. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!