Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom állandóan azt érezteti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom állandóan azt érezteti velem, hogy nem vagyok a legszebb és ha lát egy szép csajt akkor egyből megjegyzi, hogy na ő szép, nagyon kezd idegesíteni, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Rajtam minden hibát észre vesz és elég gonoszul tudatja velem,sosem mondja,hogy szép vagyok vagy valami,de bezzeg másokra igen. Hiába mondom neki,hogy szarul esik nem érdekli. Hosszú távon nem fogom tudni elviselni,mit kezdjek vele? 3 éve járunk. 18évesek vagyunk
2011. júl. 13. 21:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ebben a történetben igazából csak te vagy az idióta.

Ilyen mégis vele vagy 3 éve.

Akkor meg is érdemled az egészet...

Ha valakivel nem jó szakítok vele.

Nem "jajjdeszeretem" meg "tönkremegyek".

Akkor menjél, mert egyértelműen nem akarsz ellene mit tenni, csak itt rinyálni.

2011. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele, csak az önbizalmadat veszi el... az ilyen nem érdemel meg.

21/F

2011. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
szakítani fogok. köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 13. 22:05
 24/25 anonim ***** válasza:
majd mesélj, mi volt
2011. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Dobd ki a picsába!!!
febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!