Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok is kezdeményezhetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is kezdeményezhetnek?

Figyelt kérdés
Mert itt sorba oltják a fiúkat hogy nem mernek kezdeményezni,és már ezt is a lányoknak kell..De akkor mi a helyzet amikor a drága sportkocsiban ülő srácokhoz mennek oda a lányok? Akkor mégsem ciki nekik kezdeményezni?
2011. júl. 14. 08:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

szerintem is szánalmas ez a dolog. a lányok ilyenek. el kell fogadnunk mi pasinak születtünk, és nekünk kell kezdeményezni. lehet hogy több kellemetlen dologgal jár, de 1x csak összejön

18f

2011. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

A lányok több mint fele álszent kis kurv@ nekem ez a véleményem. Én sose kezdeményezek mondjuk mert az a férfi dolga. Ha milliomos lenne se kezdeményeznék. Párom segédmunkás én irodai melót végzek nem vagyunk full gazdagok de elvagyunk és annak idején ő kezdeményezett.

Utálom a nőket nő létemre is.....sok roh@dék van.

Szőke agyonsminkelt bigék akik feszitenek a kigyúrt állat mellett.

22L

2011. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

ma 08:59

A saját nemed ellen beszélsz?

2011. júl. 14. 09:02
 4/37 anonim ***** válasza:

Igen az ellen mert én más vagyok mint a többi nő. Én sose leszek érdekember és kurv@ se semmi. Van elég és nem kell plussz egy. Csak kimész az uttcára felének az öltözékéről megmondod hogy milyen....Én 1 férfivel voltam szexuálisan együtt, ez pedig a mostani párom, lehetett volna elöbb is csak azt mondtam nem. Persze bennem van, hogy de jó lett volna ezzel azzal két férfi és hasonlók,de minek? Én úgy akarok megdögleni, hogy büszke lehessek magamra hogy igazi normális nőként éltem le az életem.

2

2011. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Igen vannak lányok akiknél..Autó, és úgy alapból pénz, ha ez a kettő van akkor csajod is van. Tapasztalat, mert múltkor találkoztam egy csajjal kb. 5 percre (barátom baráti társaságába tartozik) bejelölt utána fészbukon, mondta, hogy vigyem el bulizni. Mert azt hitte, hogy van kocsim... Mikor mondtam neki, hogy nincs kocsim, nem tudom pont akkor elvinni, na utána már hiába is hívtam, nem jött, és azóta sem jön. Akkor pénzéhesek a lányok, vagy sem?
2011. júl. 14. 09:08
 6/37 anonim ***** válasza:
ne próbálj általánosítani, van aki igen van aki nem...Hidd el féfiak közt is van aki az anyagi részét nézi a dolognak. Szintén 22L vagyok
2011. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Van egy két ilyen sajna ja....nekem voltak olyan barátaim akiknek volt autójuk...Tehát jártam velük...állandóan hívtak hogy jönnek elém meg mit tudom én mi. Bmw-vel akármi...mondom kössz nem kell van lábam. És tényleg úgymond leszóltam h fölösleges midnig értem jönnie mert egyedül is tudok közlekedni. 22L ismét
2011. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

eléggé pénzéhesek sajnos mert ugye egy szegényebb srác nem tud nekik adni annyi pénzt hogy drága,márkás ruhákba járnak,villogjanak sajnos ilyen világot élünk


14/L

2011. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Az a furcsa hogy mindig az ilyen lányokba futnak bele az ide irkálók..
2011. júl. 14. 09:19
 10/37 anonim ***** válasza:

Ezt most annak vegyem hogy én is olyan vagyok?

14/L

2011. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!