Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

A barátnőmre hajt egy fiú.

Részegen a nyakát megcsókolta.

Azóta beszélget vele, persze megbízok a barátnőmben, de a srác nagyon nyomul rá.

Szerintem az lenne a normális ha a barátnőm lerázná őt, mert engem eléggé zavar, de ő beszélget velük folyamatosan és a fiú olyanokat ír neki hogy hogyan sexulaizálná meg-.-

Persze ezek elől kitér a barátnőm, de akkoris idegesítő.


2011. júl. 15. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
el fogja szedni a nőd ha nem lépsz időben..
2011. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Abszolút érthető a felháborodásod. Én a helyedben megmondanám neki, hogy vagy megszűntet vele minden kontaktust, vagy te lelépsz. Ne csináljon belőled hülyét.. ez baromi megalázó helyzet. Hát röhög rajtad az a másik srác...

21/L

2011. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, beszélj a hülyegyerek fejével.

egyszer ráhagytam egy ilyet a barátnőmre, mondván hogy megbízok benne és amíg engem szeret addig úgysem kezd mással.

nem sokkal később a barátnőm szakított velem és rá 3 napra, összejött azzal a gennyedékkel...

2011. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Elgondolkodok ezen, de még várok válaszokat :)

2011. júl. 15. 19:07
 5/12 A kérdező kommentje:

Az előző köszi neked ment 21/L ma 19:05

A fiúval meg nem akarok beszélni :)

Ha szép szóból nem ért a barátnőm majd csak akkor :)

2011. júl. 15. 19:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Én mint nő mondom neked: ez már túl megy a női hiúság legyezgetésén!


Vagy lépsz vagy hagyod az egészet... végleg.

21/L

2011. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, a fiúval semmiképp se beszélj! Ezt a barátnődnek kellene megoldania. De már rég meg kellett volna. Egy utolsó felszólítást még "megér", de aztán (felteszem) lapát. Szerintem jobban járnál, ha nem maradnál vele...

19.05 voltam

2011. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mimano ***** válasza:

Ha a barátnőd nem rázza le, beszélj a sráccal... Ha nem tágít javaslom verd meg a gyereket.

Tudom, általában nem megoldás, de meg akarod tartani a barátnődet, és ha a gyerek nem vesz vissza a szép szóra, akkor én nem látok más megoldást, mert ahogy előttem is írták esélyes, hogy elszereti a barátnődet és ugye már a puszta gondolattól is előtörnek bizonyos ösztönök...

2011. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ma megvolt az utolsó figyelmeztetés :) ami egyben a második is :)

Legközelebb ha előfordul ez akkor mondani fogom neki, hogy akkor vagy az a srác vagy én...

Mert nem azért vagyunk együtt hogy egymás idegeire menjünk, hanem hogy boldogítsuk egymást :)


Nem őt semmiféleképpen nem fogom elengedni :)

Sokan mondják hogy nincs normális nő aki nem hisztizik és szeret az ágyban is lenni, és normálisan is gondolkozik.

Na ezzel a lánnyal csak ez az egy probléma van ami szinte apró:) és ő azt mondta hogy neki ez jól esik mert tudja hogy más fiúknak is kell, és az önbizalmát növeli ezzel, én erre azt mondtam neki hogy elégedjen meg azzal hogy egy fiú felkeresi hogy nah szia lenne kedved ismerkedni? szerintem már ez is bőven elég ahhoz hogy megbizonyosodjon arról hogy ő szép, márpedig elég szép, és ezért is hajtanak rá a fiúk.

2011. júl. 15. 19:27
 10/12 anonim ***** válasza:
már nem is haragudj de egy kicsit ribinek tartom a barátnődet.van barátja akit állítólag szeret,és ennek ellenére más f@aszok nyomulása kell neki h megbizonyosodjon róla h jó nő?????hát b.asznám ki mint a macskát.....
2011. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!