Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal elég nagy gondok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal elég nagy gondok vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy fenn van egy társkeresőn és más lány nevében írok rá. Természetesen leadja a szépet, jót, érdeklődik a lány után, áll a kukija már. Na most... A lényeget megtudtam. Szakítok vele 100%. Mégis kíváncsi vagyok és mondta, hogy vegyem fel msn-re. Szerintetek?
2011. júl. 15. 20:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Kiadnám magamat a "más lány vagyok a társkeresőről" személynek, lefixálnék vele egy randit, és nagyon meg fog lepődni mikor te fogsz ott állni és nem az a csaj akire számított. Szerintem nem fog majd tudni köpni-nyelni, nah és én akkor mondanám, hogy vége-sarkon fordulnék, nem is magyarázkodnék, mert minek? hiszen le fogja vágni mekkora egyszemét-és elmennék.


Én ezt csinálnám.....

2011. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért kínzod magad. Ez a srác nem szeret, csapj egy bulit, hogy megszabadultál tőle.
2011. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én is ezt csinálnám :D
2011. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én már a helyedben nem folytatnám ezt a játszmát, a lényeget megtudtad: egy gerinctelen féreg. Szembesítsd és add ki az útját; bolondítson másokat!
2011. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Megtudnád vele szívatni :DDDDD

Mert megérdemli! :DDDDD

De előtt tudakold meg azt is, hogy mit szeretne a lányokkal és milyen véleménnyel van rólad. Egyáltalán bevallja e hogy van barátnője.

2011. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Találkozz vele a kamu néven :)
2011. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező magadból indulj ki, és téged is megtudnának sz*patni ha szükség lenne rá.

Azt hiszed hogy nem kiadnám magam idegennek, és kavarnék veled? neked is viszketne a p*nád.

19/F

2011. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: csak az a baj, hogy a kérdező barátját nem szivatják, hanem ő szívat másokat, ill. hűtlen a kapcsolatában. Egyetértek az első hozzászólóval abban, hogy le kellene buktatni (nem a megszégyenítés, hanem a rendezés miatt), még ha nem is utána sarkon fordulni, de mindenképpen rendezni kellene. Ha a rendezés megy őszinte bevallással, akkor úgy, ha nem, akkor lebuktatással.
2011. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem szívatták meg, a srác társkeresőn volt, nem a kíváncsiság hajtotta.
2011. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja. Az az igazság, hogy a végére szeretnék járni. De mikor ott állnék előtte a randin ÉN, akkor nagyon bealázna. Nagyon érti a módját, hogy alázzon be másokat. Gondolhatjátok mi mindennek el nem mondana, hogy milyen kistílű, szánalmas húzás volt ez tőlem. Negatív kritikáktól kíméljetek, úgy oldom meg a dolgaimat, ahogyan nekem tetszik és ahogy tudom. Ez volt már az utolsó tippem, mert éreztem, hogy nem stimmel köztünk valami. Amúgy nem lehetne beszívatni. Nem egy ember próbált már felszedni, mióta vele vagyok, sosem csaltam meg. Az még a legnagyobb bajom, hogy ha kikérdezném, hogy mit gondol rólam. Hááát. Szerintem már úgy letagadna, mint annak a rendje. Igen. Már így is rettenetesen kivagyok miatta, még ez is. Hogy lássam, hogy udvarol és teszi a szépet másnak és hogy tetszik neki, rá van izgulva, hát nem tudom. De lehet jobb lenne megtudni. Ti hogy döntenétek?
2011. júl. 15. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!