Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret egyáltalán? Barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret egyáltalán? Barátommal 18 hónapja vagyunk együtt, de szerintem gondok vannak. Kicsist antiszociális lehet?

Figyelt kérdés
Barátommal egész jól megvagyunk, csak a találkozásokkal van baj. Tényleg mindent megad nekem csak egyet kell csettintenem. Hétvégén tudunk csak találkozni,hétköznap munkába jár meg suliba.Néha hétvégén is dolgoznia kell az apukájával. De mindig csak este 8-9 körül találkozunk. Van mikor egészz nap otthon fekszik és TV-zik de eszébe se jutna hogy gyere csináljunk valamit együtt. Ha társaságba meghívnak minket sose akar eljönni. Ha el is jön csak ül mellettem nem beszél senki idegennel. Nem szereti a családi összejöveteleket se. Születésnapi vacsorámra is úgy könyörögtem neki hogy jöjjön el. De ha kettesben vagyunk normális, mindig észreveszi ha valami bánt, tanácsot ad. De nekem sose nyílik meg. Miért van ez ?
2009. nov. 30. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nehezebben nyílnak meg. Egyébként lehet, hogy csak nagyon kimerült a sok munkától és tanulástól.
2009. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez egy érdekes helyzet... valami kétsége lehet valami felől.. beszéld meg vele.. egyébként énis hasonló vagyok de azér mégis elmegyek bnőmmel (ha van) ahova elhív.. és próbálok időt szakitani a közös programokra.. pedig énis dolgozok és suliba is járok.. ha ismeretlen társaságba megyünk (mármint akiket én nem ismerek bnő ismer) akkor egy idő után megnyílok, és beszélgetek szinte mindenkivel, valamennyit..
2009. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Hétvégén tudunk csak találkozni,hétköznap munkába jár meg suliba.Néha hétvégén is dolgoznia kell az apukájával."


kimerült, fáradt. veled akar lenni, arra még van energiája, de mással csak nem. szeret, de néha arra gondol jobb lenne egyedül. akkor ülhetne és pihenhetne.

lazíts a dolgon mert küönben el fog jönni az a pillanat, amikor azt mondja inkább veled sem akar együtt lenni.


tapasztalatból mondom. nem egy szerencsés csillagzat alatt van éppen a kapcsolatotok. ésszel, odafigyeléssel lehet csinálni, de ha nem figyelsz, akkor elveszíted.

2009. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!