Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig találkoztunk hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig találkoztunk hétvégén is a barátommal, de most már harmadik hete nem ér rám, mert a haverjai átmennek hozzá, és egy filmet csinálnak médiára. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A szombat mindig a mienk volt,és annyira rossz,hogy úgy érzem, már nem vagyok neki fontos annyira. Mit tehetnék?
2008. febr. 28. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hát én is ilyesmi helyzetben vagyok. Régebben sokkal többet tudtunk találkozni a barátommal de mostanában picit előre kerültek neki a haverok is. Egy pár hete mi is csak hétvégén tudunk találkozni mert hétköznap elég sokáig dolgozik én meg másnap reggel kelek. Még hétvégén sem vagyunk együtt mindig van mikor szombaton egyáltalán nem látom mert a haverjaival van csak vasárnap de akkor sem sokáig. Én is kérdeztem már tőle, hogy miért ilyen fontosak a haverok de azt mondta hogy néha neki is jár egy kis kikapcsolódás. Igaza van és én meg is értem lassan kezdek én is beletörődni csak hát elég rossz. De ha tudod, hogy szeret téged (mert én tudom , hogy szeret engem) és ha nincs közöttetek valamilyen más probléma akkor ülj le vele beszélgetni és mondd el neki mi bánt. Már számtalanszor mondtam neki, hogy örülnék ha többet lenne velem és az utóbbi időben picit meg is orrolt rám mert mondta nekem, hogy szeret de néha a haverok is kellenek. Bár ez a 3 hét tényleg sok de a férfiak nem úgy vannak összerakva mint mi. Ezt már tapasztaltam a volt barátomnak is fontosak voltak valamilyen szinten a haverok míg mi lányok szinte lemondanánk a haverokról (legalábbis én így tapasztalom a barátnőimen is) a pasiknak azért fontosabbak a haverok.
2008. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből ezt nem lehet leszűrni.

A pasik soros kapcsolásúak, azaz egyszerre csak egy dolgot tudnak csinálni. Ha ez a dolog fontos neki, akkor könnyen lehet, hogy ideiglenesen a háttárbe szorulsz. Ha majd befejezi, akkor elválik, hogy miként is érez az irányodban.

Ha mindenképpen vele akasz lenni, a legjobb amit tehetsz, hogy megpróbálsz csatlakozni hozzájuk.

2008. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A pasiknak fontos (legalábbis az enyémnek), hogy jóba legyek a barátaival, hogy akár együtt is elmehessünk bulizni, stb. És köztudott, hogy fontosak a srácoknak a haverok. Míg mi, lányok képesek vagyunk lemondani a rég betervezett shoppingról a barátnőkkel, egy hirtelen randi miatt, míg ilyesmit a pasiktól nem nagyon látunk, és fogunk látni.

Nagyon jó öltet lenne, hogyha csatlakoznál te is, és együtt lennétek. De azt tudni kell, hogy olyankor nem lesz 'olyan' veled, mikor a haverjai a környezetében vannak. a fiúknak van egy sajátos kialakított képük egymásról, és ő annak meg akar felelni, amit pl a haverok előtt produkált addig. szóval... Nem ragozom tovább, csak annyit mondok, hogy fel a fejjel, keresd a haverok társaságát, és mindenképpen beszélj neki erről a problémáról. Ne legyél túlzottan rámenős, se hisztis, se követelőző... Szimplán legyél kedves, és mondd el neki, hogy mit érzel, mi bánt. Hátha felfigyel a dolgokra...

2008. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lepd meg valamivel, rabold olyankor, mikor nem lehet belőle baj, és mégcsak nem is számít rá. :) Plusz beszéld meg vele sztem, mert így biztosan nincs rendben...
2008. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!